AlbumaiNaujienos

Savaitės albume pora piktų dvynukų ILL BILL ir NEMS, kaip GORILLA TWINS #96

Panašu, kad šiai porai tiesiog atsibodo atsakinėti į klausimą, ar jūs ne dvyniai… ir jie nutarė tokiais tapt , jeigu nors ir ne prie šeimos stalo – tai nors bendro albumo kontekste. Taigi NY’ko legenda ILL BILL savo laiku sužavėjęs Non Phixion grupės gretose, jų juodi sraigtasparniai judino sales ir mūsų hiphopo vakarėliuose, vėliau kartu su La Coka Nostra jis vėl parodė, kaip gali dirbti grupėje. Na ir aišku daugybė jo solo albumų. Antrasis dvynukas yra Nems, kartais vadinamas Gorilla Nems, vėlgi išskirtinio energetinio užtaiso MC. Metų metus jis sėkmingai dalyvavo NY’ko MC battlose, o po kurio laiko jis visgi nutarė leisti savo solinius albumus, kuriuos mes ne taip seniai pristatinėjom ir Gatvės Lygos eteryje.

Jau keletą metų iš eilės, ypač kai Nems pradėjo savo pilnavertę solo karjerą, ir pradėjo vis dažniau mirgėti medijose ir radijo etery, spauda ir žmonės labai dažnai lygino šiuos du MC. Savotiškai panašūs stiliai, gabalų tematika, energija, netgi vizualiai abu kažkuo buvo panašūs vienas į kitą. Po vieno iš bendrų koncertų, atsirado mintis įrašyti kažką bendro, ypač kad jau tada buvo gan aišku, kad rezultatas gausis išskirtinis.

Taip paraleliai su solo darbais ir kitais gan sėkmingais projektais, abu paruošė Gorilla Twins albumą, kurį ir pristatė prieš porą dienų. Jau pirmą išleidimo dieną albumas tiesiog sprogo. Tokia dozė grynos, žalokos energijos, puikūs raimai, kovinė nuotaika, jokių snarglių ir hipsterinių nusidainavimų abiejų MC gerbėjai liko išties labai patenkinti. Jie gavo tai ko ir norėjo, ir netgi daugiau…

Kaip ir jų senuose darbuose, jie nutarė neapsiriboti vien savo bytais, albumą galime išgirsti Scram Jones, Stu Bangas ir kitų darbus, plius prie mūsų gorilų prisijungė tokios legendos, kaip Immortal Technique, Vinnie Paz, D.V. Alias Khryst ir Lord Goat. Nuo ko albumas įgavo dar daugiau jėgos ir spalvų.

Taigi mūsų manymu tai puikus albumas pradėti vasarą, nuvalyti per karantiną išaugusias samanas ir gerai praleisti laiką. Išties vienas is geresnių šių metų albumų patiko mums, manau patiks ir kai kam iš jūsų. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close