AlbumaiNaujienos

Savaitės albume repas nuo mokytojo. Venomous2000 : Sounds of the Great Ones 2 #8

Dar vienas puikus MC sugrįžta į Gatvės Lygą su savo nauju albumu. Šį kartą Venomous2000  pasitelkęs į pagalbą bytų kūrėją iš Serbijos – Trilian, tai jau antra jų bendros veiklos serija.

Savo veiklą hiphope Venomous 2000 pradėjo dar 90-tųjų pirmoj pusėj, auksinė boombapo era, dideli batlai, MC ir grupės, kurioms rūpėjo, ką jie repuoja ir kad nesusilietų su mase. Puiki mokykla, gal būtent dėl to 12-tais jis pradėjo aktyvią savo solo karjerą, keliones į Europą bei albumų įrašus. Jo kūryboje labai jaučiasi visa ta 90-tųjų nuotaika ir atmosfera.  Šitas albumas irgi neišimtis – stiprūs raimai, greitas energingas repavimas, viskas taip kaip ir turi būt pas MC, kuriam rūpi, tai ką jis daro bei MC, kuris turi ką pasakyti.

Kas įdomu, kad Venomous be to, kad sėkmingai repuoja, filmuoja klipus ir važinėja į besikartojančius turus… kasdieniniame gyvenime yra normaliai dirbantis mokytojas, mylintis tėvas, užsiminėjantis videografika ir netgi turintis savo nuosavą verslą, kuris kiek suprantu ir rūpinasi jo fotosesijom,  klipais + plius yra vienas iš pragyvenimo šaltinių.

Trilian savo ruoštu vėlgi puikiai atliko savo darbo dalį puikiai pataikydamas į MC poreikius. Jau nuo pirmo gabalo supranti – liūdėti neteks . Plius pagyvinimui albume, beveik visur, pasidarbavo ne mažiau žinomas undergraundo mėgėjams DJ TMB. Taip pat ir ilgas svečių sąrašas, kuriam galima tik pavydėti… Recognize Ali, Napoleon Da Legend, Stickman iš Dead Prez, Phonetic, King Ra ir eilė kitų.

Na, ką galima ir bepridurti… norintys jau nuo vakar gali apsirūpinti albumo digital versija, ir kol kas pas Venomous2000 saite galima rasti ir fizinę albumo formą… Nors kiek galiu spręsti iš prieš tai išleistų albumų, jis bus gan nesunkiai randamas ir Europoj… Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Albumas Bandcampe – https://venomous2000.bandcamp.com/ ir oficiali svetainė https://venomous2000.com/ .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close