NaujienosStraipsniai

Savaitės albume Royce da 5’9 su Eminemu skelbia karą Mumble Rap #2

Gegužei perkopus į antrą pusę, pristatome jums ir Gatvės Lygos klausytojams dar vieną savaitės albumą. Šį kartą Mironas išrinko ypač aktualų ir ant peržiūrų bangos Youtube esantį Royce da 5’9 naujausią darbą “Book of Ryan”, kuriame kartu rasite Eminemą ir kitų žinomų svečių.

Susipažinkite: 90-tųjų metų gale jis buvo Royce The Five-Nine, pirmi singlai, pirmas dėmesys, 2001-mais Royce išleido savo pirmą mixtape, kuris po metų peraugo į jo debiutinį albumą… nuo tų laikų Royce įrašė visą šūsnį albumų bei sudalyvavo ne vienam bendram projekte. Tačiau buvo ir metų, kai jis buvo dingęs… Atrodė, kad visi apie jį pamiršo, bet paskui vėl ateidavo banga, kai leisdavo po keletą projektų per metus. Tačiau, bent kiek galima spręsti iš jo interviu – būtent šį naujausią albumą jis laiko savo pagrindiniu ir svarbiausiu darbu, link kurio ėjo visą savo kūrybinį gyvenimą… tai yra jo Biblija. Biblija, į kuria jis sudėjo visą save, savo mintis, savo gyvenimą, savo pinigus ir širdį.

 

Labai gerą reklamą albumui padarė vienas iš jo klipų kartu su ilgamečiu Royce draugu Eminemu…”Royce ir Eminem paskelbė karą mumble repui… jie prikėlė Boom Bapą antram gyvenimui…” tiesa tai ar ne parodys laikas. Karas?.. ar tiesiog reklama – vėlgi lauksim, kas bus toliau .

Bendrai Royce įrašė gan įdomų albumą ir jo įdomu klausytis. Albume yra visa eilė kietų pritraukiančių dėmesį gabalų, tačiau yra keli ir tokie, kuriuos tiesiog prasuku. Albumas tarsi tiltas tarp viso to dabartinio MTV ir seno gero 90-tųjų aukso …Patiks ar ne nežinau, bet tikrai galime rekomenduoti, kaip labai vertą dėmesio. Skanaus!

Visą albumą galite rasti Spotify: Paspaudę čia.
O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close