AlbumaiNaujienos

Savaitės albume smagus rezultatas. Apollo Brown & Locksmith – No Question #7

Kai į vieną studiją kartu sueina išskirtinis beatų kūrėjas ir puikus battlinis MC – klausimų nekyla – bus smagus rezultatas. Taip atsitiko ir su šia pora. Mello Music pažiba, Ugly Heroes narys, kas met leidžiantis ką nors įdomaus Apollo Brown ir tokios grupės, kaip The Frontline dalyvis, gerai parodęs savo MTV’s Freestyle Champe bei Shade 45 kovinių raimų kūrėjas – Locksmith

Panašu, kad tai jau tapo savita tradicija, kad visi nauji Mellow Music albumai patenka į Gatvės Lygos eterį.  Savo ruožtu Mellow Music tapo savitu kokybės garantu, nes jie dirba ir leidžia tik tuos projektus dėl kurių nebus gėda. Ima tik tuos, kurių norisi klausyti dar ir dar.

Kaip jau tapo įprasta mūsų laikais – albumas yra gan trumpas, tik 8 gabalai. Tačiau iš kitos pusės nėra jokių šiaip sau dėl skaičiau įdėtų darbų, tik  100%-tinė kokybė, plius nėra reikalo leisti dvigubo vinilo J 8 gabalai labai tinka į vieno vinilo formatą. Smagu, nors ir nėra įprasta, kad Locksmith visą albumą sutvarkė pats, be jokios pagalbos, be jokių kitų MC. Tik vienam gabale… bet ir tai buvo daugiau kompanija ponui Apollo, kur DJ Los pasirūpino gabalo priedainiu, vietoj ir į temą.

Taigi be klausimų – puikus albumas. Apollo Brown moka pasirinkti gerą MC sau į kompanija… Skyzoo, OC, Ras Kass, Ghostface, o dabar ir Locksmith. Norintys laisvai gali rasti albumą interneto platybėse, o fetišai mėgstantys CD ir vinilo formatus – gales pasidžiaugti neužilgo.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close