AlbumaiNaujienos

Savaitės albume stiprus Kanados hardcore [Snak The Ripper – Off the Rails]

Kadangi manau daug kam Snak The Ripper vardas mažai girdėtas arba visiška naujiena… eilinį kartą pradėsiu nuo trumpos istorijos apie mūsų šios savaitės kaltininką.

William Scott Fyvie gimęs 1982-tais savo vaikystę praleido tokiame mieste, kaip Maple Ridge netoli nuo Vancouverio, būtent ten jis lankė mokyklą, kurios jam nelabai patiko lankyti, todėl jos taip ir neužbaigė.  Apie 2000-tuosius jo persona labai susidomėjo policija. Laimei būsimam reperiui pavyko išsisukti nuo daugybės jam paskelbtų kaltinimų. Nuo 2003 iki 2006 mūsų personažas praleido keliaudamas tarp Vancpuverio, Monrealio ir Toronto lavindamas savo graffiti sugebėjimus, bėgiodamas nuo policijos ir tuo pačiu vis giliau įsiveldamas į Kanados hip hop sceną. Būtent tais metais jis patapo Snak The Ripper ir pradėjo repuoti ir netgi pats kurta sau beatus.

Šios veiklos rezultatas pasirodė 2007-tais, jo pacio išleistame debiute “The Ripper”. Už metų jis pasirašo kontraktą su savo pirma įrašų studija ir išleidžia antrą savo albumą “Fatt Snack” – ir nuo to laiko, kas metus arba antrus ponas vis išleisdavo kokį albumą… plius truputi vėliau pasipylė ir jo bendri projektai su tokiais vardais, kaip Onyx, Swollen Members, Snowgoons, Dope D.O.D., sena bendražyge Jaclyn Gee, undergoundo dievaičiu ILL Bill, ir netgi su hip hop legenda Mobb Deep.

Gimtojoje Kanadoje jis išties yra gan žinoma persona, o ypač tarp tų kurie mažiau mėgsta standartinį radijo formatą. Taigi ne veltui, kai prieš savaitę į interneto platybes  buvo paleistas 7-tas jo albumas “Off The Rails”. Jis iškart pateko į Kanados (ir ne tik) topų viršūnes, na ir kaip gi kitaip, nes albumas išties įdomus. Plius tarp svečių tokie, kaip jau minėtas ILL Bill, Reef The Lost Cauze, Ras Rass, R.A. The Rugged Man, Rittz, Jamo Gang ir El Gant… plius dar keli seni draugai. Manau jau iš svečių sąrašo galima atspėti apie kokio skambesio albumą mes kalbam. Sunkus, purvinas, išaugintas ant seno gero hard core hiphopo tradicijų. Bėja su albumo garsu be pačio Snak padirbėjo irgi įdomi kompanija Marco Polo, Vokab, J57 ir dar keleta …

Šio mėnesio gale Snack pradeda savo koncertinį turą – tai bus galinga kelionė, kuri pasibaigs tik metu gale. Be gimtos Kanados ir kaimynės Amerikos – pas jį numatyta krūva koncertų ir skirtinguose Europos miestuose. Taigi visi norintys apsilankę Snak The Ripper saite gali apsirūpinti CD versija ir įvairiausiu merchu nuo Snak – na o kol kas “Off The Rail” yra puikus Gatvės Lygos savaites albumas. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close