AlbumaiNaujienos

Savaitės albume sunkus NY undergroundas [Sutter Kain & Appollo Valdez –  Dark Midnight]

Šią savaitę Gatvės Lyga parinko Jums gerą dozę rytų pakrantės undergroundo. Leiskit pristatyti beatmekerį ir MC Sutter Kain, kuris taipogi žinomas, kaip DJ Bless. Antrasis talentingas ir vėlgi NY’ką atstovaujantis MC Applo Valdez.

Kalbant apie DJ Bless visų pirma reikia pasakyti, kad vyrukas toli gražu ne naujokas, o kai jam buvo dar tik 18-ka (tolimais 2002m.) jis pasirašė pirmą savo kontraktą su MCA / Universal. Bendri darbai su Kanye West, Scott Storch, Sean Combs, Swizz Beats, Sha Money, Rick Rubin, Havoc, R. Kelly ir daugybe kitų. Jau 2003-tais jis pats prodiusuoja dainą Lil Kim albumui, 2004/2005ti  bendri darbai su Jive Records chebra, projektai su Keith Murray ir Outlaws… ir taip ir toliau. Per metus Sutter išbandė save daugybėje skirtingų stilių, nuo klasikinio boombapo iki Ghetto metal ir netgi gotikos. Taigi kaip supratot išties įdomi persona ir be to žinanti bei išmananti savo amatą.

Kas liečia Applo Valdez nors tokios patirties, kaip jo kolega šis MC neturi , bet NY-ko undergroude jis sukasi ne pirmus metus. Vienas kitas įdomesnis bendras projektas, vienas kitas MC battlas, krūva pasirodymų draugų rate. Būtent ten viename iš klubų jis susitiko su Sutter Kain ir jo draugais, būtent ten ir gimė šio bendradarbiavimo idėja.

Na gerai, jau judame arčiau pačio albumo.

Kaip jau supratot Sutter pasirūpino visa albumo muzikine puse. Šį kartą jokių nukrypimų į sunkųjį metalą, arba eksperimentų su garsu. Tai sunkus, ištobulintas boombapo skambesys, geras pavyzdys to, ką mes taip dažnai vadinam undergroundiniu hiphopu. Sutter išties puikiai padirbėjo su kiekvienu gabalu, jaučiasi patirtis, jaučiasi meistro ranka. Įrašinėdamas albumą Sutter nutarė nedaryti jo vientiso, kiekvienas gabalas kitoks, todėl albumas neatsibosta, jis klausosi kaip savitas rinkinys, bet dėka MC sudalyvavusių albume – jis susijungė į vieną.

Jeigu pradėjom apie MC, kaip jau supratot pagrindinę naštą ant savo pečių paėmė Appllo Valdez, už borto ne liko ir mūsų beatmakeris, sudalyvavęs keliose gabaluose, plius būrys beveik negirdėtų undergroundo atstovų, kelisoe gabaluose Donnie Darko, rusakalbis MC Sabotawj, taino Knight ir keletas kitų. Išties įdomi kompanija ir savo darbą visi atliko gerai, todėl Sutter tikrai nesuklydo pakviesdamas juos.

Taigi kaip supratot, tai išties puikus, meistriškai sulipdytas albuams, taip jis ganėtinai sunkus, bet nežiūrint į tai jis klausosi maloniai. Albumas puikiai pristato mažai mums žinomą ir girdėtą NY-ko undergroundo pusę. Ir kiek galima spręsti – jame yra daug gero, todėl yra kur reikia stebėti ir pasidomėti juo daugiau.

Skanaus

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close