AlbumaiNaujienos

Savaitės albume svečiuojasi britų hiphopas [Ded Tebiase & Ash The Author – Apex] #59

Kaip smagu, kai talentingas MC ir talentingas beatmakeris/DJ atranda vienas kitą. Nors tiesą sakant šiuo atveju vienas ir kitas jau kurį laiką leidžia savo darbus po Village Live Records sparnu. Taigi tai daugiau logiškas abiejų draugystės pratęsimas. Ypač, kad abu turi gan savitą hiphopo supratimą… Psichodelinė, tarsi ankstyva DJ Krush primenanti muzika, skambanti tarsi dūmų debesis, ir gan senamadiškas repavimas, su krūva įdomių alegorijų ir istorijų.

Albumas skamba labai natūraliai, žalokai ir nuoširdžiai… Toks analoginis, purvinokas skambesys vėl pasidaro ant bangos, ir ši chebra išties puikiai jaučiasi jo ribose. Albumas yra tikras skanėstas, bet kokiam britų hiphopo gerbėjui. Bet kokiu atveju jis tikrai “padarė mūsų dieną”!

Reikės gal kada padaryti laidą skirtą beatartui, ypač kad ir pas mus Lietuvoje yra gerai bytus kalančių kūrėjų… Va tada bus gera proga pakalbėti daugiau ir apie kitus minėtų Village Live projektus.

O kol kas nauja savaitė, naujas savaitės albumas. Išties skanus ir priverčiantis linguoti galvą dabar.

Norintys gali apsirūpinti jo viniliniu formatu, gali tai laisvai padaryti Village Live eshope, nors skubėkite, tiražai labai limituoti. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taisp pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close