AlbumaiNaujienos

Savaitės albume šviežias kraujas [Daniel Son & Futurewave-Moonshine Mix 2] #73

2017 Daniel Son išleido savo Moonshine Mix. Jau tada šis jaunuolis iš Toronto tapo savita undergroundo įžymybe, visi kvietė jį į savo albumus, jo darbai buvo išparduodami per rekordiškai trumpą laiką. Bet nežiūrint į savitą sėkmę Daniel Son tarsi vengė viešumo… jis kaip ir anksčiau liko tiesiog paprastas bičas iš Toronto gatvių. Bičas nemėgstantis blizgančių hiphopo atributų, ilgų pokalbių su spauda… panašu, kad jam labiau patinka nuvažiuoti su draugais į žvejybą nei kurta savo media įvaizdį.

2018-tais Daniel Son sujungė savo jėgas su Futurewave, draugams žinomu, kaip tiesiog Martin Budik. Jie kartu išleido bendrą albumą “Pressure Cooker”, o Futurewave tai buvo debiutas, o Danielui dar vienas sėkmingas albumas. Futerwave parodė, kad moka kurti bytus, Daniel kaip ir anksčiau kalė savo rhaimus. Lengva, suprantama repavimo technika, savitas balso tembras, istorijos iš realaus gyvenimo – visa tai tapo savita vizitine kortele.

Šių metų pradžioj Daniel Son ir Futurewave vėl dirba kartu, pasirodo naujas albumas “Yenaldooshi”, ir štai ilgai nelaukdama, mūsų pora vėl pareiškė apie save. Dabar pasirodė antroji “Moonshine Mix” dalis.

13-ka kūrinių, sukurtų pagal tą pačią sėkmingą formulę. Šį kartą albume atsirado ir vienas kitas svečias, tai gerai mums žinomi Flee Lord, Asun Eastwood + vienas kitas mažiau mums girdėtas vardas: Rome Steetz, Gang Black, Eastee Nack… iš kurių, ko gero, greitu laiku galima tikėtis gan įdomių solinių darbų, ypač kad undergroundinė hiphopo bendrija vis dar jaučia alkį naujiems vardams, tiesiog reikalauja šviežio kraujo.

Taigi, kaip supratot albumas mums patiko, ir mes manom, kad ir jums jis turėtų patikti ir yra vertas būti pastebėtu. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Laidos svečias DJ Awlnight iš Baltarusijos papsakos apie savo naują albumą/vinilą. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close