AlbumaiNaujienos

Savaitės albume talentingos merginos MC darbas [TRUEMENDOUS – HUH? EP] #88

Mūsų laikais hiphopo moterys, kaip taisyklė arba ekstravagantiškos arklio subinės divos, arba senų laikų karalienės. Tiek mažai atsiranda naujų, anksčiau negirdėtų vardų. Taigi kai High Focus Records paskelbė apie savo naujausią globotinę ir jos debiutinį EP, paskubėjau jį išgirsti, ir man pasidarė labai smalsu, kas per viena ta TrueMendous?

Visų pirma tai toli gražu nėra jos debiutas, na gal tik po High Focus sparnu, mergina jau kurį laiką kažką leidžia, išleidinėja klipus, ir koncertuoja. Panašu, kad savo mokytojais ji pasirinko gan teisingus Britų hiphopo veikėjus, ir tai jaučiasi tame, ką ji įrašo, taip kai ji repuoja, apie ką ji repuoja ir ką ji nori deklaruoti su savo kūryba.

Kai aš pirmą kartą klausiau jos EP, kažkodėl ji priminė Ocean Wisdom, vietomis Missy Elliott, ji ant tiek gerai jaučiasi ir dirba tarp skirtingų stylių ir hiphopo erų, kad aš net pradėjau galvoti, kad šis EP yra tarsi savotiškas testas, būdas suprasti, kas labiau patiks fanams… moteriškas Ocean Wisdom variantas, sunkesnis, bosu prisotintas trapinis skambesys, o gal linksmesnis post Busta –Missy variantas… Savotiška stilių įvairovę garantuoja ir gan didelis (kaip 7 gabalų EP) beatmakerių pasirinkimas.

Čia su garsu padirbėjo Chemo, Pitch 92, Illinformed, Winchester ir Marcus Jakes. Visi jie turi savo veidą, savo skambesį… dėka to TrueMendous gali keistis, bandyti visą laiką kažką kito. Dėka ko, EP gavosi labai įdomus, jis klausosi vienu įkvėpimu. Taip vietomis atrodo, kad mūsų MC vis dar trūksta kažko savito, kartais jis vis dar susilieja su dauguma kitų, bet jau dabar galima sakyti, kad tai tik laikina problema, viskam savo laikas, ypač, kad jau dabar jaučiasi, kad pas ją nėra talento arba energijos trūkumo, plius High Focus tikrai padės jai startuoti, padės jai suformuoti savo veidą, savo skambesį.

Noriu tikėtis, kad šios merginos laukia šviesi ateitis, tai tik pradžia, tai tik naujas jos veiklos etapas, taip savo laiku nutiko su daugeliu High Focus “augintinių”, manau kad taip bus ir jos atveju . Su nekantrumu laukiu naujesnių jos darbų. Skanaus!

Žymos

Susiję

Close