AlbumaiNaujienos

Savaitės albume tarsi atraminė HH dalis [IDE & Lucky Loopiano-Breathe Easy Unreleased EP] #90

Maždaug prieš 4 metus ponas Ryan Gallogry  (hiphopo bendruomenei daug geriau žinomas, kaip IDE… prodiuseris, išskirtinis MC ir tokio Creative Juices Music leiblo įkūrėjas) eilinį kartą sujungė savo jėgas su Lucky Loopoano ir išleido savo bendrą albumą “Breathe Easy”. Tai buvo išties skanus darbas, aš visada buvau Creative Juices gerbėjas, bet mano manymu tas jų albumas  buvo tikras perlas.

Ir štai prieš kokias savaites mūsų pora išleido savotiškai antrą jau minėto albumo dalį, sudedami į jį tai, kas savo laiku nepateko į “Breathe Easy”.

Ko gero pastaruoju metu vis mažiau pasitaiko būtent tokio hiphopo albumų, paremtų seno gero 90-tųjų skambesiu – vis daugiau MC bando žaisti su neo boombapu, arba bando pagauti naujus vėjus, bet visi šie trendai neužkabino mūsų poros, kurie ir toliau daro tai, ką mėgsta ir gerai moka…

Taip, per pastarąją savaitę pasirodė gan daug gerų albumų , bet kažkodėl būtent šitas pritraukė mano dėmesį, būtent šitas groja ant repyto pastarosiomis dienomis.

Tokie albumai yra mano hiphopo atraminė dalis, labai noriu tikėti, kad Jūs rasit jame šį bei tą sau. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

 

Žymos

Susiję

Close