AlbumaiNaujienos

Savaitės albume, tie žmonės, kurie mėgsta ką daro [BrotherAli+Evidence Secrets & Escapes] #72

Turbūt nei Brother Ali nei jo seno bičiulio Evidence pristatinėti nereikia… Gatvės Lyga juos labai mėgsta, groja jų ir jų grupių kūrybą ir žinoma niekada nepraleidžia, kai pasirodo naujas jų albumas.  Dažnai dalis jų praktiškai iškart tampa stiliaus klasika. Taip atsitiko ir su šiuo nauju Brother Ali darbu.

Išties naujiena apie šį albumą tapo tikra staigmena, nes kaip taisyklė Rhymesayers Ent. Prieš paleidžiant naują albumą mėgsta iš pradžių paleisti singlų, kokį klipą, o tik po to pradėti reklamuoti ir skelbi… Bet su šiuo albumu atsitiko kitaip. Lapkričio 1 dieną, Rhymesayers tiesiog paskelbė, kad jau yra naujas Brother Ali albumas, plius kad jis yra pilnai prodiusuotas Evidenco. Ir praktiškai tuo pačiu metu jie pradėjo ir išankstinius albumo paradavimus, o už savaitės ir pats žadėtas darbas buvo paleistas į interneto platybes. Tada pasirodė, kad albumas gavosi …mhh koks skanus, nors perskaičius jo įrašymo istoriją galima buvo tikėtis velniai žino ko.

Vienam iš interviu Brother Ali papasakojo, kad albumą įrašė  vos per 3 savo vizitus pas Evidencą. Jis atvykdavo, o jie tiesiog užsidarydavo garaže prie namo. Evedence pūtė daug žolės, lipdė bytus ant kažkokio seno samplerio, pravarydavo vėliau kompresorių, ir praktiškai iškart Brother Ali įrašinėdavo ant to, kas gavosi. Jis netgi negalvojo, jog vieną dieną tai išvys dienos šviesą, jie tiesiog darė tai, ką mėgsta, gerai ir linksmai praleido laiką.

Vėliau prie albumo įrašymo prisijungė dar vienas kitas veikėjas. Matyt užsuko padūminti kartu su Evidencu… taip albume atsirado Talib Kweli, Pharoahe Monch  ir gal mažiau mums girdėtas CS Armstrong.

Vienu žodžiu – panašu, kad chebra išties gerai praleido laiką, galima tik pavydėti… gal net gaila, kad kas nors nefilmavo viso šio proeceso, turėtų būti smagi medžiaga. Mūsų šios savaitės geras pavyzdys apie tai, kaip svarbu mylėti tai, ką jūs darot, gerbti žmones su kuriais jus suveda gyvenimas.

Būtinai paklausykit jo, jeigu dar negirdėjot – Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Laidos svečiai papsakos, kad oficialiai buvo įkurta Lietuvos Breiko Lyga ir kaip dabar sekasi šokėjams Lietuvoje. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

 

Žymos

Susiję

Close