AlbumaiNaujienos

Savaitės albume vėl Griselda! Conway The Machine + Big Ghost LTD #95

Šitie du toli gražu ne pirmą kartą dirba kartu, ir kiek aš galiu spręsti – jiems patiems tai netgi labai patinka. Kartu patinka jų draugystės rezultatai ir daugėjančiai armijai ju gerbėjų. Taigi naujas, vis dar karštas Conway ir Big Ghost albumas, albumas kuris kiek suprantu turėjo tapti jų bendru debiutu po Shady Records sparnu, bet tam sutrukdė karantinas. Bet vis tiek džiugu, kad albumas galų gale išvydo dienos šviesą.

Nors karts nuo karto vis pasakom ką nors apie Griseldos Records chebrą , leisiu sau dar kartą jums priminti, kas tokie per veinai, tas Conway ir Big Ghost.

Conway  The Machine arba tiesiog Conway, gimė 1982 metų vasario 16-tą dieną, savotiškai garsiam ir net savaip pavojingam NY’ko satelite Buffalo miestelyje. Būdamas 23-jų Conway praleido kurį laiką kalėjime, keletą kartų buvo pašautas, ko rezultatas yra tai, kad pusė jo veido tapo paralyžuota. + įspūdingos ir bauginančios nuotraukos ant albumų viršelių, savotiškai istorija primena 50 Cento, bet tik iš dalies.

2014  Conway su savo jaunesniu broliuku Westside Gunnu, ir pusbroliu Benny The Butcher įkūrė Griselda Records… Prasidėjo įrašai. Conway gan sėkmingai, be jokių pagrąžinimų ir blizgučių, transformavo savo gyvenimą, savo patirtį į muziką. Taip 2015-tais pasirodo net pora jo EP “The Devil’s Reject” ir “Reject 2”, kurie ir tapo visko pradžia. Kai 2015 į mano rankas pateko pirmi jo įrašai, aš kurį laiką negalėjau suprasti patinka man tai ar ne. Labai niūrūs ir tamsūs bytai, žalias gatvinis skambesys, lėtas ir niūrokas repavimas, savitas flow, na ir temos skirtoms tikrai ne vaikų laidoms.

Big Ghost LTD, kitokia istorija, sau daryti vardą jis pradėjo, kaip albumų apžvalgininkas, plius gan sėkmingai prasisuko jo Ghostface Killah parodijos. Kai kurie netgi manė, kad tai darė pats Ghostface, ir savo laiku tai vos nesukėlė konflikto tarp pono Wiz Khalifa ir minėto Ghostface. Ko  gero būtent po to atsirado tas LTD po Big Ghost vardu. Bet nežiūrint į visą spaudos dėmesį, ir patenkintus skaitytojus, Big Ghost galų gale pasinėrė į muzikos kūrimo liūną, ko dėka mes ir turim ir šitą albumą.

Vienam iš savo interviu Big Ghost pasakė maždaug taip: “Mes nedarom muzikos, kurią nori girdėti žmonės, mes nedarom muzikos, kurios nori leidybinės firmos, tik kad patenkinti šių muzikinių parazitų poreikius – mes darom tai, ko norim mes. Šios idėjos tapo tikra Griseldos ir jų pasekėjų sėkmės formule. Keista, kad būtent tokia hiphopo forma vis neatranda atspindžio mūsų kraštuose. Nors Gatvės Lyga metai iš metų visaip pušina ir primena juos, nors kiek pastebėjau Griseldos ir taip vadinamo neoboombapo gerbėjų atsirado ir pas mus.  Viskam savo laikas matyt.

Taigi ‘No One Mourns the Wicked’, kaip ir ankstyvesni Conway ir Big Ghost darbai, tai iškirtinės koncentracijos, niūrūs, realistiškai purvinas hiphopas. Nežiūrint į tai, kad Griseldos chebra užsuka į glamūrinius Jay Z vakarėlius, tūsinasi su Eminemu, ir juos kvečia netgi į mainstreaminę žiniasklaidą… o jie daro tai, ką pradėjo daryti prieš penkeris metus. Kaip ir anksčiau Conway atspindi tai, ką mato savo gatvėse, tai, apie ką kalba žmonės aplink ji, tai ko išmokino gyvenimas. Ir aš manau, kad tai puiku ir labai noriu tikėti, kad jis vieną dieną nepritrūks istorijų, ir nepradės klonuoti pats savęs.

Reikėtų paminėti, kad be pačio Conway, albume dar gal gerai pasidarbavo dar vienas iš Griseldos augintiniu ElCamino. Iš kurio manau irgi reikia laukti daug gero, nors iš dalies jis kaip ir kopina savo mentorių stilių, naudodamas tą patį niūrų stiliuką, trumpų EP konceptą, ir svarbu kokybė, o ne kiekis konceptą.  Vos nepamiršau paminėti ir gan sėkmingai besisukančio aplink Griselda Prodigy protežė – Flee Lord, kuris vėlgi atsidūrė, kai svečias vienam iš gabalų.

Taigi Gatvės Lyga šią savaitę pasirinko būtent šį albumą, kuris nėra skirtas linksmam vakarėliui, arba dieniniam radio eteriui. Bet mums jis labai patiko, noriu tikėti, kad patiks ir jums. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close