AlbumaiNaujienos

Savaitės albume Vice Beats pristato – Dilla: The Timeless Tribute #82

Čia jau tapo savotiška tradicija, kad pirmom vasario savaitėm hiphopo tauta prisimena Dillos ir Nujabes vardus. Internete atsiranda specialiai jiems didikuoti albumai, mixai, dokumentiniai filmai, mashupai… Žmonės vienaip ar kitaip bando parodyti savo meilę tiems, kurių kūryba vienaip arba kitaip įtakojo jų gyvenimus, jų hiphopo supratimą, jų nuosavą kūrybą. Gatvės Lyga tradiciškai prisjungia prie šio ritualo. Ir šią savaitę mes parinkom Jums išties išskirtinį albumą. Albumą, kurio kūrimas užtruko daugiau nei 6 metus, albumą, kuris išties skiriasi nuo daugumos iki tol išleistų panašių projektų –  “Dilla: The Timeless Tribute”.

Vice Beats jau visą eilę metų atstovauja gimtąją Bristolio hiphopo sceną + kurį laiką bendradarbiauja su IBMCs internetiniu laiblu. Kuriam bėja vienaip ar kitaip priklauso ir mūsų 3CNB, kuris savo laiku irgi buvo išleidęs savo Dilla tribute albumą, vėliau perleidęs jė po IBMC sparnu… – jeigu klystu pataisykit mane prašau.

Savo albumo pagrindui Vice Beats pasirinko Miguel Atwood 2010 metais išleistą “Suite For Ma Dukes”, kurio fragmentai įsipina į Vice Beats projektą šian bei ten. Vice Beats labai įdomiai pertraktavo Dillos palikimą. Albumas nėra tiesiog mashupas, jis naujai pristato mums legendos kūrybą. Norėdamas priduoti albumui gyvumo Vice pakvietė albume sudalyvauti eilę instrumentalistų, tarp kuriu tokie vardai kaip Greg Blackman (BBE), Vice draugai iš gimto miesto Thalassic (saksofonas ir fleita ), Vince Martin su savo violončele ir Audiosnax is Don’t Sleep (Ujima Radio).

Be minėtų Vice pakvietė prisijungti prie albumo ir visą eilę MC iš UK. Tai tokie žmonės kaip Brotherman, Jaz Kahina, Nutty P, Oracy, Habitus, Joe Publik + svečiai iš  Amerikos, Australijos, tolimos Brazilijos, ir Olandijos.

Albumas negalėjo likti nepastebėtas, o kritikai iškart iškėlė į pjedestalą, panašių albumų kategorijoje. Pagirtinas ir tas faktas, kad visi pinigai surinkti iš jo pardavimų keliaus į James Dewitt Yancey fondą, kuris padeda jauniems muzikantams atverti save ir ištobulinti savo talentą. Fondą, kuris daugybę metų tęsė tai, ką darė Dilla…

Taigi manau jūs jau supratot, kodėl mes pasirinkom šį albumą, išties unikalus darbas. Tai nėra tiesiog vieno žmogaus pagarbos ir meilės kito žmogaus kūrybai išraiškos forma, prie albumo prisidėjo tiek daug įvairių žmonių, albumas yra visų jų bendras vaisius… Mūsų aplodismentai …ir primenu, kad nuo vasario 7-tos, Dillos gimtadienio, šio albumo vinilinė versija galima apsirūpinti HHV arba Fat Beats puslapiuose.

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Domina?

Close
Close