AlbumaiNaujienos

Savaitės albume West Cost veteranas su Snoop, Everlast ir kita gera kompanija [Ras Kass – “Soul On Ice 2] #58

Daugiau nei 22 metus altgal West Coasto veteranas Ras Kass išleido savo, dabar jau klasikiniu tapusį “Soul On Ice“.

Visus tuos metus Ras Kass tikrai ne sėdėjo be reikalo, albumai pylėsi vienas po kito… Vieni gaudavosi geresni , kiti tik šiaip sau, bet visumoj jis yra vienas iš tų MC, kurios vis dar gerbia ir kurių vis dar klauso.

Soul on Ice antra dalį Ras Kass anonsavo jau gan senokai, vėliau tik atsirado informacija, kad albumas pasirodys su Mello Music Group pagalba. Tada pasirodė pirmas daug žadantis singlas  “Guns N Roses” kartu su Style P ir Lil Fame ir štai jau kokį mėnesį atgal Mellow Music pagaliau pradėjo ilgai žadėto albumo pardavimus.

Kaip mes ne kartą sakėm – pats Mellow Music vardas tarsi automatiškai yra savitas kokybės garantas. Kai buvo paskelbtas albumo playlistas, pasidarė aišku, kad Mellow nesikišo į albumo įrašymo procesą. Jokių Mellow augintinių, vien tik krūva seniai žinomų ir karštai mylimų vardų Diamond D, Ceelo Green, DJ Green Lantern, Immortal Technique, Everlast, jau minėti Styles P ir Lil fame, nerimstantis Snoop Dogg, legendinis Pete Rock ir eilė kitų.

Vien to užteko, kad padartyti išankstinį albumo užsakymą ir nebijoti, kad teks dėl to gailėtis.  Albumas gal ir nebus dabartinių trendų atspindys, bet Ras Kass tikrai geroj formoj. Albumas turėtų būt super ir kiek aš girdžiu – dabar jis toks ir yra. Subalansuotas, kokybiškas, su gan stiproku amžiaus pradžios prieskoniu. O vietomis netgi uždėti elektroniniai efektukai, net jie nenumuša malonumo… Taigi ko gero jūs jau supratot, kodėl mes pasirinkom jį šią savaitę, nors gerų albumų per pastarąją savaitę pasirodė labai daug.

Skanaus ir palaikom senuką – plokštelės ir cd jau pardavime.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šios savaitės laidos svečiai – Despotin FAM. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close