AlbumaiNaujienos

Savaitės hiphopo albumas, kurio verta paklausyti [Nolan The Ninja-Sportee] #48

Panašu, kad atėjo dar viena geriems albumams derlinga savaitė. Kol kas šie metai tikrai džiugina mus.

Šią savaitę turime jums paruošę pristatyti jauną talentingą MC ir beatmakerį iš Detroito – Nolan The Ninja. Galbūt atsiminsite, nes jo darbai jau tikrai ne pirmą kartą skamba Gatvės Lygos eteryje. Nors savo leidybinę veiklą Nolan pradėjo prieš 5 metus – jis jau spėjo įrašyti net keletą gausiai kritikų išliaupsintų darbų. Vien ko buvo vertas “Yen” albumas – išleistas prieš kelis metus.

Ir štai Nolan The Ninja debiutuoja po Mello Music Group sparnu su savo nauju albumu “Sportee”. Nolan atstovauja tą dalį naujos hiphopo kartos, kuri auga ir propaguoja hiphopo aukso erą. Tik Nolan atveju įdomu, tai kad savo kūryboje jis neapsiriboja atrastu teoriniais tyrinėjimais ar aklu kopijavimu – jis ieško ir atrasdamas vis prideda kažką naujo tame ką taip mėgsta.

Kalbėdamas apie šį albumą, Nolan pasakė, kad norėjo įrašyti albumą, kuris įtrauktų, skambėtų ir būtų prisotintas energijos, kaip vienas iš tų senų freestyle mixtapų. Grynas, žalias skambesys tiesiai iš širdies. Bet tuo pačiu albumas turėtų būti mūsų laiko produktas, dabartinės hiphopo kultūros atspindys . Ir mes manom, kad Nolan tikrai išpildė šį gan nelengvą savo sumanymą.

Albumas iš vokalinės ir iš muzikinės pusės gavosi išties įdomus. Kabinantys ir priverčiantys linguoti instrumentalai, daugumą kurių sukūrė pats Nolan. Panašu, kad Nolan nutarė sudėti viską į vieną. Apjungti kas jam taip patinka iš senų laikų hiphopo, bet tuo pačiu albume išvengti retro prieskonio…Todėl jis skamba labai šviežiai ir aktualiai.

Kalbant apie vokalinę pusę vėlgi Nolan parodė save aukštumoje ir jo įdomu klausyti. Šiame albume jis neduoda laiko liūdeti, o kartu nėra vietų, kur klausant norėtųsi praleisti. Ne veltuj jį taip vertina, kaip MC. Neveltui jo senesnių albumų beveik nebeįmanoma įsigyti.

Be pačio Nolan albume dar galima išgirsti ir keletą kitų MC: Chuck Inglish, puikioji Boog Brown, Slum Village narys T3, Kooley High’s Charlie Smarts ir keletas kitų, kas sudaro puikią kompaniją. Mello Music turėtų būt labai patenkinti savo paskutiniuoju leidiniu, nes šis albumas taps tikru perlu jų kataloge.

“Sportee” tai albumas, kurį būtinai reikia perklausyti nors kartą… ir mes tikim, kad po to bus dar kartą ir dar… Nolan The Ninja hiphopo ateitis, o jo kūryba yra puikus 90-tųjų pratęsimas, naujoji era.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close