8 KambarysNaujienos

Savaitgalį Vilnių sudrebino „8 Kambario” albumo pristatymo koncertas

Balandžio 21-oji Hip-Hop grupei „8 Kambarys“ įsimins ilgai. Po trejų metų muzikinės veiklos ji  Vilniuje pristatė debiutinį albumą „Atlantida“. Menų fabrike „Loftas“ vykusiame albumo pristatymo koncerte jaunus kūrėjus palaikė ištikimiausi klausytojai, artimieji bei kolegos iš Hip-Hop bendruomenės.

„Koncertas viršijo mūsų lūkesčius. Palaikyti atėjo daugybė žmonių, kas mums buvo labai svarbu. Žmonės įkvėpė mus savo entuziazmu ir energija, o mes ją atidavėme atgal. Buvo labai miela girdėti, kad žmonės moka albumo kūrinių žodžius – nors programą atlikome pirmą kartą“, – susižavėjimo neslėpė grupės narys Deividas Alejūnas-Corsalis.

Anot Karolio Talučio-Talo, nors savo pasirodymus jie visada organizuoja patys, šis koncertas „Lofte“ buvo tikras iššūkis.  „Visų pirma, nežinojome, ar surinksime pakankamai žmonių. Tačiau nusprendėme nerti stačia galva. Tik kitą dieną po koncerto, susigulėjus visoms mintims, galėjau įvertinti mūsų pasirodymą – jis pateisino lūkesčius. Žinoma, pasitaikė nesklandumų, bet mes juk ne robotai. Daug išmokome ir visą patirtį panaudosime ateityje“, – pasakojo K. Talutis.

„8 Kambario” prodiuseris-vadybininkas Ričardas Fedasiukas džaugiasi, kad pavyko įveikti sau išsikeltą iššūkį, o pastarieji intensyvūs metai studijoje jau atneša rezultatus bei leidžia kelti dar aukštesnius tikslus.

Nuotraukų autorius: Audrius Dzimidavičius.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close