NaujienosRenginiai

Savas festas, saviems, su savom taisyklėm [Kerlingas 2016]

kerlingas„Grįžtame atgal į šaknis nuo ko ir pradėjome, savo žmonių rato ir geros atmosferos. Gera muzika, teisingi žodžiai, žinomi veidai, pramogos, saulė, ežeras, nakvynė palapinėje, laužo liepsna, pašnekesiai su atlikėjais, atviras dangus, alus…“ – Taip apie Kerlingą skelbiama aprašyme.

Tačiau iš tiesų panašu, kad tai nėra tik tušti žodžiai. Savą žmonių ratą užtikrins tai, jog bilietai platinami, tik iš rankų į rankas. Vieta viešai neskelbiama. Bilietų tik 200. Jau įdomu?

Dar įdomiau tai, jog bus gausu gerų MC (Omerta, Domas…). O tokie vardai, kaip Ade x MTW x Slem, Micro, LT Zoo, Ganjamanas ir daugelis kitų… reiškia tik vieną – daug gero freestyle‘o.

HipHop tai vienas stipriausių vienijančių elementų. Todėl toks „bendruomenės susiėjimas“ gamtoje yra ideali proga užbaigti vasarą ir su nauju įkvėpimu grįžti atgal į studijas ir į „aktyvųjį koncertų sezoną“ baruose.

Kartu tai puiki proga, ypač jauniems MC susipažinti ir gauti patarimų. Tai gali būti vieta ne tik atsipalaiduoti, o virsti ir savotišku workshopu.

Daugiau informacijos apie ateinantį savaitgalį rasite evente  https://www.facebook.com/events/170420353370102/ . Kam aktualu, tikrai praleidę gailėsitės.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close