AlbumaiNaujienos

Savitas ir įtraukiantis, kaip narkotikas savaitės albumas [Aesop Rock ir TOBACCO kaip MALIBU KEN ] #35

Abu yra savų žanrų legendos, abu turi kuo pasigirti, abu pažįstami beveik dešimt metų ir visą laiką abu galvojo, apie kokį nors bendrą projektą. Kaip keistai tai ir beskambėtų jų gerbėjams. Ir štai 2018-tų gale Rhymesayers Records paskelbė, kad už poros mėnesių vienas iš jų globotinių Aesop Rock ir Tobacco išleis savo bendrą albumą … pavadinimu – “Malibu Ken”.

Manau Aesop Rock pristatinėi nereikia, jo kūryba dar nuo senų Def Jux laikų yra laukiama ir grojama Gatvės Lygojo, rhaimų virtuozas, mokantis supinti savo mintis, kaip niekas kitas. MC, kurio nesumaišysi su nieko, plius puikus beatmakeris, ir labai įdomi asmenybė, ištikima savo gerbėjams ir savo įsitikinimams .

Tobacco irgi žinomas, kaip Black Moth Super Rainbow psichodelinės, elektroninės muzikos guru. Tai… žmogus iš Marso, arba prisikėlęs iš senų kompiuterinių žaidimų ir fantastinių filmų. Išties unikali asmenybė, ir patikėkit – iki šiol jo kūryba niekaip nebuvo surišta su hiphopo kultūra.

Malibu Ken abiems buvo iššūkis. Albumas gimęs iš abipusės pagarbos, iš bendros idėjos, albumas, kurio dėka Aesop ir Tobacco bando parodyti, kad pasaulis toli gražu ne žaislinio Malibu Keno fantazija. Realus gyvenimas daug niūresnis, tamsesnis ir keistesnis. Malibu Ken nėra įprastas hiphopo albumas. Taip – Aesop Rock kala kaip ir visada, jo įdomu klausyti, jis dar kartą įrodo ir parodo ko yra vertas. Tobacco savo ruoštu tarsi bandė tvarkytis kaip ir Aesop. Ir kūrė vis kietesnių intrumų, tačiau tiesą sakant nesu tikras ar išvis klausyčiau Tobacco kuriamą muziką jeigu nebūtų Aesop vokalo. Nes tai labai toli, netgi nuo mano eksperimentinės elektroninės muzikos supratimo. Momentais atrodo, kad klausome seno Tron filmo garso takelio. Bet kai abu kartu…- tai išties unikalus darbas. Labai savitas, labai įdomus, įtraukiantis, kaip narkotikas…

Turbūt jūs jau supratot, kad kai Malibu Ken pagaliau buvo išleistas – pas mus nebeliko jokių abejonių, kas bus šios savaitės albumu. Mūsų komplimentai ir rekomendacijos… patiks arba ne… bet tai bus išties įdomu jums.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close