NaujienosStraipsniai

Segreto. Naujiena su vienu veidu ir dviem galvom (Mad Money + DJ)

02 SegretoSegreto” tai ambicingas projektas, kuriuo siekiama parodyti įdomų ir nenuspėjamą personažą, kuris ilgainiui gali kisti ir evoliucionuoti. Tai projektas, kurio eigoje norima parodyti ne tik standartinį muzikinį amplua, bet ir pateikti tai kokybiškai, o kartais ir sarkastiškai.

Kuomet visa komanda pradėjo dirbti ties pirminėmis “Segreto” stadijomis, vienbalsiai buvo nuspręsta, kad nors “nežinomasis” slėpsis po kauke jis turi būti labai tikras, kad ir ką jis bedarydų. “Segreto” kūrybinė grupė atskleidė tik tiek, kad šiuo metu po kauke DJ, kuris yra savo srities profesionalas, sukantis patefonus jau ne vieną dešimtmetį ir nori spjauti į veidą tiems, kurie galvoja, kad būti šios specialybės atstovu, užtenka užlipus ant scenos leisti dainas ir spaudinėti keletą mygtukų. Beja Lietuvoje ir visame pasaulyje stebimas šis fenomenas, kuomet užtenka gero marketingo, bet įgūdžiai nebūtini, o tai jau būtų priešprieša mūsų sumanymui.

https://www.youtube.com/watch?v=fU_S7FasRSE&list=UUyWmj0hOwqhZms16ENLwbpw

01Segreto” išvertus iš italų kalbos reiškia nežinomą. Šiandien tai benamis, kuris Lietuvoje gerai žinomo reperioMad Money” pagalba atrado save kaip DJ. Jis praradęs kalbos dovaną ir kalba tik per patefonus, bei tam tikrus elektronikos prietaisus. Šis benamis savo namus rado “Dchristian”, “Mad Money” ir kitų gabių žmonių komandoje, kuri šiuo metu vadinasi “Mad Money and Segreto”. Mes pažadame tik tiek, kad siurprizų turime pakankamai, o auditorija, kurią mėginame pasiekti šio projekto pagalba ganėtinai plati.

Manome, kad tai nesunkiai galima nuspėti minimaliai pastudijavus “Segreto” paskyrą socialiniame tinkle “Facebook”. Pažadame dozę juoko, ašarų, pykčio, neapykantos, sarkazmo ir tikimės geros muzikos. Juk vieni mylės, o kiti nekęs ir tai tik dar viena dulkė Lietuvos šou verslo pasaulyje, kuria mes tikimės pasprings ne vienas.

Mad Money FB: https://www.facebook.com/MadMoneyLT
Segreto FB: https://www.facebook.com/segreto.lt
Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. tikras repas, lietuvoj daugiau tokio reikia. nes pagrinde visi kazkoki uzsidepresavusi mekenima varo
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close