AlbumaiNaujienos

Senas pažadas virto savaitės albumu! [The Alchemist – “Yacht Rock 2”] #62

2013-tais Alchemist išleido savo “Yacht Rock”, tai buvo užvaldantis ramus instrumentalas su Roc Marciano ir Action Bronson vokalais. Kadangi singlas visiems taip patiko, Alchemist pažadėjo visiems pratęsimą ir senokai pažadėta antroji dalis pagaliau mūsų rankose – “Yacht Rock 2” .

Šį kartą Alchemist ištempė savo Yacht Rock iki 12-kos gabalų, įskaitant intro ir outro, nors sumoje tai ir yra tik 23 minučių mini albumas.

Panašu, kad Alchemist gerai praleido savo vasarą, nes albumas gavosi tarsi melodingas prisiminimas apie ją. Labai ramus, prisotintas seno soul ir funko garsų. Išties įdomus ir neįprastas šiam kūrėjui skambesys, ypač jo paskutiniųjų darbų kontekste.

Labai nudžiugino kviestinių svečių sąrašas. Alchemist tarsi nori priminti su kuo jam teko padirbėti pastaraisiais metais: Action Bronson, Meyhem Lauren, Willie the Kid, Big Body Bes, senas bičiulis Roc Marciano, Griseldos fenomenas Benny The Butcher, El Camino, Conway the Machine, West Side Gunn ir netgi Gangrene… Kaip matot išties pavydėtinas sąrašiukas. Ir kas smagu – dauguma iš išvardintų, labai sunkiai telpa į melodingų vasaros prisiminimų formatą, bet dėl to šis albumas darosi tik dar ypatingesnis ir įdomesnis.

Išties antroji dalis gavosi tarsi malonus siurprizas, kurio buvo verta laukti.

Norim tikėti, kad jis patiks ir jums. Kai kurie prisiminsite karštas vasaros dienas prie ežerų arba jūros, kiti atras kažką naujo ir negirdėto. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close