AlbumaiNaujienos

Senokai teko girdėti taip gerai subalansuotą moters MC albumą. AB SYTE – LYFE #10

Taip jau istoriškai susiklostė, kad hiphopas buvo ir yra daugiau vyrų kultūra ir gan retai pasitaiko tikrai įdomi ir tikra moteris MC. Daugumoj moterys į hiphopą atkeliauja už stipraus vyro parankės – taip buvo anksčiau, taip yra ir dabar ir daugiausia šansų, kad bent kurį laiką bus toliau.  Bet mūsų laimei hiphope buvo ir yra moterų MC, kurios pačios nuklojo sau kelią. Darydamos tai, kas joms patinka, ir darydamos tikrai gerai. Todėl džiaugiamės, jog šią savaitę Gatvės Lygos savaitės albumu atrinkome vieną tokią  išskirtinę ir savitą hiphopo veikėją pseudonimu – AB SYTE ir jos antrą albumą “LYFE” .

Mums, kaip ir manau ir daugumai iš jūsų jos vardas ir kūryba yra savitai nauja. Ne ypač daug mums pavyko rasti ir internete apie  šią atlikėją, bet šį bei tą pavyko. Taigi AB SYTE gimė Čikagoje, o ten kaip ir daugumai paprastų šeimų vaikų gatvės spėjo parodyti savo gerąsias ir negatyviąsias puses. Tai buvo gera mokykla, tačiau veliau mūsų mergina atsirado hiphopo gimtinėje New Yorke. Galingas ir niekada nemiegantis miestas, todėl būtent čia naujų draugų apsupty, palaikoma mylinčio žmogaus ji ir pradėjo įrašinėti savo pirmąjį debiutinį albumą –  “SEASUCKA SEASON”, kurį ji išleido savo jėgomis, pati rūpinosi jo reklama, koncertais ir spauda. Spaudos tiesa, kaip ir tada, taip ir dabar – buvo ne tiek jau ir daug.


Ir štai 2018-tųjų vasarą pasirodo naujas jos darbas “LYFE”. Albume labai gražiai susilieja klasikinis  boom bapo skambesys su keleta šių dienų naujovių ir labai solidžiu AB SYTE repavimu, kuris kartais nukeliauja ir į dainavimą. Albume su muzika padirbėjo gan daug skirtingų betmakerių, bet nežiūrint į tai albumas skamba ganėtinai vientisai, tad viskas savo vietoj ir tai, kas gavosi AB SYTE ir jos draugams tikrai džiugina. Senokai teko girdėti taip gerai subalansuotą moters MC albumą – tad šis tikras skanėstas.

AB SYTE yra puikus įrodymas, kad norint ir be ypatingos pagalbos moteris sugeba įrašyti ir  pati išleisti superinį albumą. Tuo pačiu metu besirūpindama šeima su maža dukra. Tikrai rekomenduoju, manau jums patiks ypač merginoms, kurios vertina hiphopą. Galbūt tai gali virsti net savotišku stimulu kitoms merginoms, nes “jeigu ji gali, kodėl gi aš negaliu”?

Skanaus. Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close