Įdomu!RenginiaiStraipsniai

SERIAL KILLERS THE MURDER SHOW APŽVALGA

Serial Killers - Mutantas foto
Serial Killers – Mutantas foto

Į Lietuvą prieš porą dienų nepateko 300 kilogramų hašišo, bet antradienį Lofte buvo daug stipriau! Xzibit, B-Real ir Demrick, kaip ir žadėta viduje susprogdino visus atėjusius  į West Cost‘u kvėpuojantį vakarėlį.

Bet apie viską nuo pradžių. Sprendimas padaryti įėjimą iš vidinio kiemo pusės tikrai puikus, nes eidamas tuos kelis šimtus metrų labai atsiriboji nuo viso, kas virė dieną ir pasikrauni pozityvios urban dvasios bei tik dar labiau nekantrauji pamatyti tai, ko visi čia ir susirinko – Serial Killers.

Žmonių yra, nors tikrai nesausakimša ir stovyniuoti eilėje ilgai netenka.  Jau buvau praleidęs Dee&Kamy, tačiau, kai dieną prieš tai jie buvo paskelbti, kaip apšildanti grupė – apsidžiaugiau, nes visgi norisi ir lietuviško akcento renginyje, o čia jie idealiai tinka. Po to sekė Cypress Junkies (DJ ir perkusijos duetas), kurio dėka visų mintys, smakrai ir plaštakos įgavo lengvumo. Bobo (Cypress Hill narys) bei DJ Rhettmatic, pasitelkdami daugelio muzikinių stilių ritmus, paruošė atmosferą vakaro kulminacijai, nors viską darė taip gerai, taip lengvai, kad su malonumu apsilankyčiau pasirodyme, kur jie patys būtų vakaro vinimi.

Ir štai, po trumpos pertraukėlės ant scenos jau 3 MC, kurių kiekvienas atskirai galėtų būti daugelio Europos festivalių headlineris, o viskas koncentruotai sprogo dabar ir čia. Tikrai sprogo, nors nuo kovo 25-osios, kai Serial Killers pradėjo „žudikų turą“ Vilnius jau buvo dešimtasis miestas, kurį jie aplankė. Tačiau, kaip ir pridera, masyviai šviesų ir garso prikrautoje Lofto scenoje nuovargio ieškok neieškojęs – nerasi. Profesionalai! Kartu akivaizdžiai matyti, kad ir geri draugai tarpusavyje, bei besimėgaujantys savo užsiėmimu žmonės , o tai iškart persiduoda publikai.

Vienas po kito atliekami gabalai iš prieš pusmetį pasirodžiusio *”Serial Killers Vol. 1” nemokamo mixtape‘o ir ankstesnės kūrybos soliniai Xzibit ir B-Real gabalai. Nėra per saldu, nėra gražbilysčių, didelio dainavimo ir repavimo mikso – viskas „underground“ ir be jokio dabar madingo „fetišo“ repe. Tokio repo ir susirinkta – todėl ir kyla rankos, minia šokinėja pagal trijų scenos karalių daromą vibe‘ą.

Tokie gabalai iš B-Real kolekcijosb-real serial killers, kaip „Dr.GreenThumb“ (kartu su Babo), „Insane In The Brain“  ir „X“ iš Xzibit – tikri desertai ir svajonės išsipildymas daugeliui, jei ne visiems susirinkusiems. Hitai persipynė su nauju agresyvesniu serijinių žudikų trijulės skambėsiu . Senų ir naujų gabalų mikso rezultato žodžiais perteikti paprasčiausiai neįmanoma (visi sutikti sakė „wow“, „labai labai gerai, dar“, „super“, „geriausia, ką mačiau“… ir tai yra nėra viskas – jei įmanoma visus atsiliepimus reiktų sudauginti, kad pavyktų perduoti tą, ką jie ištikrųjų norėtų pasakyti, jei rastų žodžių). Gerai, kad buvo ne viena ir ne dvi kameros, tačiau ir per ten bus galima perduoti tik dalelę viso judėsio.
5serial killers
Apibendrinant, tai buvo geriausia, kas galėjo būti, buvo ir, bijau, kad bus artimiausioje ateityje.  „Tūsas antradienį, ryt į darbą, lyja, įėjimas ne po 20Lt“ ir panašių pasiteisinimų sugalvoję dabar drąsiai gali graužtis nagus maždaug iki alkūnių ir viltis išvysti ką panašaus ateityje. Žemai lenkiama galva prieš organizatorius, nes  visgi tai žiauriai didelis ir rizikingas iššūkis atsivežti tokio kalibro žvaigždes. Visų pirma visa „Lofto“ komanda ir Burn Energy bei kiti remėjai dėl to nusipelno pačių geriausių žodžių ir pagarbos! AČIŪ jiems, kad nutraukė, atrodytų, jau užburtą neįvykusių vakarėlių ratą ir tai padarė su tokiu trenksmu, kad dar ilgai sklis pozityvios kalbos, kad  Lithuania trumpam buvo virtus Insania.

Kita sesijos dalis Lofte vyks po mėnesio Gegužės 8-tą su Foreign Beggars iš UK!

 

* Serial Killers mixtape‘ą galima legaliai parsisiųsti iš http://www.livemixtapes.com/artists/Serial_Killers

Bus papildyta video

Už foto ačiū Mutantas Photo https://www.facebook.com/mutantas?fref=photo

 

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close