Albumai

SHAMLESS – Smokers Die Younger

Dar vienas debiutas ir dar vienas žmogus iš britų salų – Shamless su albumu “Smokers die younger”.Airis, gimęs ir išaugęs rytiniame Londone, vienas iš britų naujos kartos mc, statomas į vieną eilę ir lyginamas su tokiu žmogum kaip Plan B. Neveltui, abiejų kūrybą įtakojo tiek hiphopas, tiek roko muzika, tad panašumų tikrai yra. Kalbant apie Shamless, dar prisideda ir raggea, kadangi šis žmogus dar ir tokio kolektyvo kaip Paddy Ragga Band galva.

 

 

Dabar keliaukime prie pačios plokštelės. Išgirtas pačių britų ir visokiausio plauko spaudos, šis albumėlis pateko ir pas mane. Ką gi aš išgirdau? Apimant viso albumo mintį, gaunasi viena didelė odė gyvenimui, o tiksliau pasiūlymas imti iš gyvenimo viską, ką gali, gyventi greitai ir visada būti pasiruošusiam gauti bilietą į kitą pasaulį…Kaip ir pats Shamless sakė: “Per savo gyvenimą aš pridariau visokiausių negerų dalykų, bet to nesigėdiju ir nesigailiu, tuo labiau nesiruošiu atsiprašinėt”. Ir visa tai slepiasi po 14 gabalų kamufliažų. Muzikinė albumo pusė irgi pakankamai įdomi. Toks savotiškas hiphopo, reggae ir roko mišinukas, dėl to daugelis jam klijuoja grindie  etiketę, nors pats Shamless tas etiketes periodiškai bando nuo savęs nuplėšt, aiškindamas, kad tai yra tiesiog muzika – be jokio pavadinimo. Viskas skamba ganėtinai šviežiai ir nuotaikingai. Kai kur truputį melancholijos, kai kur – gyvos energijos spindulio (čia, be abejo, bus neaplenkiamas ,,No hats no trainers“ su Plan B) – viskas savo vietose. Neskaičiuojant jau paminėto Plan B, albume pasirodo tokie žmonės kaip Lowkey, TB,Seanie T, MG, ir, be abejo, The Paddy Ragga Band. Na, ir manau, kad būtų ne pro šalį paminėti be penkių minučių duetą su Rod Stewart, “Everyday” (,,In a Broken Dream“) gabale.

 

Apibendrinant, ,,Smokers Die Younger‘‘ – lengvai klausomas,ausies nerėžiantis albumas. Nors kažkokių ypatingų emocijų jis man nesukėlė, bet lentynoj kol kas nedulkėja.Vertas laiko ir dėmesio darbas.

 


Autorius Ra-Jah

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close