AlbumaiNaujienosStraipsniai

"Shiaurės" sodinukai nuo rajono iki Babilono. Albumas "Kaip užauginti kaštoną" jau viešas

shiaure kaip uzauginti kastonaHip-hop grupė Shiaurė“, ne taip seniai atšventusi dešimtąjį savo gimtadienį, išleidžia naują albumą pavadinimu „Kaip užauginti kaštoną“. Tai jau trečia grupės muzikinė kelionė sugulusi į albumą. Na, o pavadimas – kaip ir kitų dviejų, išleistų anksčiau – kilo iš pastovių improvizacijų.

„Kaip užauginti kaštoną” – tai paprasti atsakymai į sudėtingus klausimus. Daug kas ieško ir kapsto giliai, nors atsakymas dažniausiai būna prieš pat nosį. Toks ir mūsų naujas albumas – paprastas ir atviras“, – pasakoja grupės lyderis Mantvydas MTW.

Grupė per visą savo gyvavimą grojo daugybėje renginių, asmeninių koncertų bei festivalių kartu su keliomis kartomis lietuviško hip-hop muzikos atstovų, tačiau niekada nesitaikė į tendencijas ir vyraujančius skambesius, visuomet išlaikė savo lyrinę formą, susipynusią su džiazu, funk ir hip-hop skambesiu. Tai yra grupės etiketė, dėl kurios gerbėjai juos atpažįsta nuo pirmųjų akordų scenoje. Šis šviežiai iškeptas albumas bus pristatomas šiemet vasaros festivalyje „Granatos“.MTW shiaure

Albumas bus platinamas viešai ir nemokamai interneto platybėse, o savaitės bėgyje pasirodys ir „Spotify“, kartu su kitais seniau išleistais kūriniais. O jei mums nuo Hip-Hop.lt reiktų trumpai apibūdinti albumą, tai būtų “lengvos atostogos”, kur atsakymas į “ką darai šianąkt” būtų “noriu skaniai užkast”.

Daugiau info ir Shiaurės albumą rasite lengvai ir daugelyje kanalų 🙂
Facebooke: www.facebook.com/shiaure
Youtube: www.youtube.com/shiaure1
Bandcamp: www.shiaure.bandcamp.com
Soundcloud: www.soundcloud.com/shiaure
Facebook: www.facebook.com/shiaure

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close