NaujienosRenginiai

Šį šeštadienį Brodvėjus Pub nusidažys hip-hop'o spalvomis.

Nesijaudink. Šis debesuotas bei lietingas savaitgalis dar nėra visiškai sugadintas. Jeigu niūrus oras neleidžia su draugais džiaugtis vasara gamtoje, tai šio šeštadienio vakarą tave šiltai priims Brodvėjus Pub, siūlantis kartu su SLJ & BEEP, Regiu, SLEM & RA bei HDZ pasimėgauti hip-hop’u.

Šį Liepos 12-osios vakarą galėsite džiaugtis tiek DJ, tiek reperių darbu. SLJ & Beep duetas džiugins devinto dešimtmečio hip-hop‘u. Kartu su Regiu, kurį taip pat galėsite išvysti rytoj, Beep pasistengė sukurti jums pakvietimą į kurį bus sunku atsakyti neigiamai:

Taip, kad Beep‘o žodžiais: „Išmesim visas kėdes, kad nebūtų sėdimų vietų, pilieti, neateiti būtų gėda !”

Be šių veikėjų prie mikrofono stos du MC susijungę į duetą – SLEM & RA, kuris jums leis pasimėgaut Vilnietiško hip-hop‘o dvasia.

Ir kad tikrai nieko netrūktų scenoje galėsite išvysti DJ HDZ, kuris pasidalins savo meile devyniasdešimtųjų hip-hop‘ui, ir sugros setą paremtą remiksuotais kūriniais, kuriuos galite išgirsti čia:

https://soundcloud.com/hdz-beats/90s-soundz-hdz-1hour-mix-vol-1

Tik nepamirškite savo atžalas palikti namuose, renginys skirtas asmenims nuo 18 metų.

Taigi, rytoj, Liepos 12-osios vakarą nuo 22 valandos, Brodvėjus Pub jūsų lauks su visa šia kompanija ! Vokiečių gatvė skambės hip-hop‘o ritmu ir už simbolinį 5lt mokestį galėsi būti šio vakaro dalimi.

Plastesnė informacija: https://www.facebook.com/events/314540778709492

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close