NaujienosRenginiaiStraipsniai

Šiemet Galapaguose bus faina net be Eminemo ir Drake

Vasarą visi turi teisę rinktis pramogaut arba pažiūrėt į FB ir paverkšlent, kaip kitiem faina. Pramogaujantys tradiciškai šį savaitgalį rinksis Galapagus arba kuklesnes draugų kompanijas, o ką veiks žmonės FB gi ir patys puikiai žinote.

Galapaguose visada faina. Metai iš metų. Tai labiausiai teigiamą dvasią turintis komercinis festas (bent mums). Žinoma čia vieni tą „komercinis“ supras (bukai) kaip neva įžeidimą, kiti sakys, kad visi komerciniai… Bet iš tiesų ir patys suprantate, kad tai nei įžeidimas, nei galima palyginti dydžiu ir auditorijos platumu su Bliuzo Naktimis – su visa derama pagarba šiam geram festui. Galapagai yra ir liko Galapagais ir kas buvo – tas supranta, kad tai komplimentas. Galapagai sugeba rasti balansą ir jame gali jaustis laisvai ir neprispaustas, nors scenos ir pakankamai didelės, o susirenkantys žmonės – patys įvairiausi.

Ir toliau liūdna žinia. Šį kartą festivalyje nebus nei Drake, nei Eminemo…. Jeigu atmintis neapgauna Galapaguose jie dar kaip atlikėjai nėra apsilankę. Kaip ten be būtų su šiomis supermega žvaigždėmis ar be jų – metai iš metų formuojasi tradicija grįžti pavasaroti į Zaraso salą, kur ir šiemet mus pasitiks gan gausus repo brolių (ir sesės) kuriamas vakarėlis.

Žvelgiant playlistui į akis – jose matome užtikrintumą. Tiesiog jaučiasi, kad garantuotai loterijos bilietas yra laimingas. Mažai grūzo ir tamsos ir daug tų, per kurių koncą jei esi liūdnas – tai tik su tavim pačiu kažkas negerai.

G&G Sindikatas, Lilas ir Innomine, Karpiz, Despotin fam – kurie iš šių vardų yra jus pavedę? Ir čia tik pradžia. Jei spėsite penktadienį atvykti anksčiau – jau ir patį festą atidarys Tavo Tėvas. Pasiilgusiems ekstravagancijos ir keistų sprendimų taip pat puotai bus paruoštas Mesijaus pasirodymas pasislėpus po Vilniaus Energijos brandu. O energingo RnB rasime abi dienas Meandi ir Cheri pasirodymuose.

Žvelgiant toliau į atlikėjų sąrašą dar akis užstrigo už šių pseudonimų Free Finga & Kyanu Blunt . Net neįsivaizduojame, kas yra šie “naujosios repo mokyklos” atlikėjai – rekomenduoti negalime, tačiau bus labai įdomu patikrinti.

Kad gerai prasidėjęs vakarėlis naktimis nesustotų rūpinsis taip pat labai jau solidi ir hiphopo skambesiui prijaučianti komanda. Prie DJ pulto Mamania, Alco, Mr Prooper ir Eroot. Bus proga pasileist plaukus ir trypt negailint nei sportbačių, nei botų, nei savęs.

Tiek daug vardų, kurie nenuvils, o dar kartu ir atradimui per visa savaitgalį laiko užteks, nes festivalyje bus toli gražu ne vien HH. Bilietų kainos palyginus su kitais festivaliais yra tikrai draugiškos. Vieta – superinė. Tradicijos, geri seni ir nauji draugai ir Galapagų dvasia taip pat atliks savo darbą. Tai gal ir užbaikime eilute, kuria ir pradėjom. Vasarą visi turi teisę rinktis pramogaut arba pažiūrėt į FB ir paverkšlent, kaip kitiem faina.

Visą Galapagai 2018 programą galite rasti čia: http://galapagai.lt/programa/ ir skaičiuojame paskutines valandas iki salai praveriant savo vartus!

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close