NaujienosRenginiai

Sindikatas, kaip ir kas met ruošiasi atidaryt pavasarį Lofte. Šį kartą su "Sakmėmis"

sakmesLietuvos hip-hopo grandai ,,G&G Sindikatas” grįžta su tradiciniu kasmetiniu koncertu menų fabrike ,,Loftas”. Jau kovo 4 dieną repo kolektyvas žengs per savo albumų retrospektyvą, paliesdami net jautriausias suburtų sakmių detales.

Vos prieš metus išleidę naują albumą ,,Revoliucijos garso takelis” sindikato vyrukai nenustygsta vietoje tiek savo kūrybine, tiek koncertine veikla. Naujas užmojis – koncertas simboliniu pavadinimu ,,Sakmės”. ,,Man sakmės yra tai, ką žmonės perduoda iš kartos į kartą. Tai, kas turi išliekamąją vertę. Sindikato muzika palietė ne vieną žmonių kartą ir sociumą. Mes stengiamės kurti ne vienadienę muziką. Būtent tam bus skirtas šis renginys; jame keliausime per mūsų istoriją, per prasmes ir akcentus”, – apie būsimą koncertą atvirauja Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Svaras artėjantį koncertą pristato taip
Svaras artėjantį koncertą pristato taip

,,G&G Sindikato” vyrukai neslepia, jog šiuo koncertu keliaus po plačią, net 6 studijinių albumų, diskografiją. Didžiausia planuojama pasirodymo staigmena, jog klausytojas bus stebinamas mažai girdėtais kūriniais, o kartu palepintas naujai aranžuotais laiko patikrintais hitais.. ,,Koncerte pabandysim savo sakmes įvilkti į šiek tiek kitokį nei įprasta skambesį bei vaizdą. O kartu papasakosim šį tą naujo”, – intriguojančiai apie pasirodymą sako Donatas Juršėnas-Donciavas. Taip pat išskirtiniam koncertui ruošiamas slaptas kviestinių muzikantų desantas.

Istorija ir tradicija tęsiasi, todėl ,,G&G Sindikatas” kursuoja po savo poetinių sakmių vingius jau kovo 4-ąją dieną ant menų fabriko ,,Loftas” scenos. Čia naujai suskambės užtikrinti grupės hitai bei dar niekad neafišuoti kūriniai. Sekamos sakmės iš naujo.

Bilietus platina Tiketa:

http://www.tiketa.lt/LT/gg_sindikatas_sakmes_14356

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close