NaujienosRenginiai

Sindikatas paskelbė apie vienintėlį vasaros koncertą Vilniuje

Tradicijos tęsiasi – kaip ir kiekvieną vasarą, taip ir šią, ištikimiausi repo gerbėjai rinksis po atviru „Vasaros Terasos“ dangumi. Liepos 13 dieną hip-hop‘o scenos vilkai „G&G Sindikatas“ kviečia į vienintelį vasaros koncertą Vilniuje.

„Koncertai po atviru dangumi Vilniaus „Vasaros Terasoje“ yra neatsiejama grupės tradicija, besitęsianti jau beveik dešimt metų, – skaičiuoja Kastytis Sarnickas-Kastetas. – Čia koncertai visuomet turi ypatingą atmosferą. Paskutiniu metu pakankamai retai grojame Vilniuje, tad šio koncerto labai laukiame ir pažadame atiduoti visą turimą energiją!“

„Vasaros Terasoje“ reperiai pasirodys kartu su gyvai grojančiais muzikantais, tačiau daugiau paslapčių atskleisti kol kas nenori – palieka laisvę siurprizams.

„Pas mus niekada nebūna dviejų vienodų koncertų, tad ir šis bus kitoks, – užtikrina Donatas Juršėnas-Donciavas. – Kiekvieną kartą užlipę ant scenos improvizuojame ir stengiamės, kad mums nebūtų nuobodu, nes tik tada galime sudominti žiūrovą.“
„G&G Sindikato“ nariai džiaugiasi, kad „Vasaros Terasos“ koncertas bus atviras ir nepilnamečiams grupės fanams, tačiau primena, jog kai kuriuose jų kūriniuose yra vartojami necenzūriniai žodžiai. Grupė prašo tėvų susipažinti su dainų turiniu ir patiems nuspręsti, ar leisti savo atžalas į koncertą. Renginio metu už nepilnamečius asmenis yra atsakingi jų tėvai.

Tuo pačiu galime prisiminti, kaip atrodė Vasaros Terasa su Sindikatu 2011 metais:

[ytp_video source=”ipM4w6C8SBQ”]
Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close