Nauja DainaNaujienosRenginiai

Sindikato naujas albumas vargu ar vadinsis UŽKNISAU, bet pirmas pristatantis gabalas būtent šis

sindikatas loftasJau gruodžio 29-ą dieną naują albumą išleidžiantis „G&G Sindikatas”, pristato šviežiausią savo darbą – kūrinį „UžKNisau“. Bemaž daugiausiai koncertuojantis Lietuvos hip-hopo kolektyvas deda paskutiniuosius štrichus naujo albumo pasirodymui.

Šešis metus tylėję „G&G Sindikato” smogikai su trenksmu grįžta į Lietuvos muzikinę sceną. Ilgai brandintą ir puoselėtą produktą vainikuoja naujasis singlas „UžKNisau“. Patys Sindikato vyrukai juokauja, jog šis dainos pavadinimas iš dalies atspindi jų užsitęsusią kūrybinę būseną. „Albumo pasirodymas mus išvaduos iš šios būsenos ir vėl jausimės laisvi naujiems iššūkiams”, – ryžtingai pabrėžia Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Pagrindinis naujojo singlo vedlys Kastytis Sarnickas-Kastetas atskleidžia, jog tai visgi yra itin asmeniškas kūrinys. „Galbūt pirmą kartą išgirdus „UžKNisau“ nesusidaro toks įspūdis, tačiau jis yra labai asmeniškas ir labai laiku gimęs. Buvo periodas gyvenime, kai dėl visko kaltinau visus tik ne patį save. Visur ir visada ieškojau atpirkimo ožio, kol vieną dieną supratau, kad jeigu kažkas negerai, viską galimą pakeisti, bet reikia pradėt nuo savęs“, – apie dainos turinį ir temą atvirauja Kastetas. Ne tik tinkama tema, bet ir muzikinė aranžuotė Sindikato Smogikams susidėliojo labai tinkama seka. Instrumentinės naujojo singlo versijos autorius Donatas Juršėnas-Donciavas jau kurį laiką buvo sukūręs šią aranžuotę, tačiau niekam nerodė. „Kelis kartus per garso patikrinimą prieš koncertus teko išgirsti šį senosios hip-hopo mokyklos skambesio Donciavo kūrinį. Mane jis taip užkabino, tačiau reikėjo sulaukti tinkamo momento , kuris visai netrukus toptelėjo atvėrus „užsiknisimo“ temą“, – sako Kastetas.

Naujasis radijo singlas „UžKNisau” yra svari įžanga į gruodžio 29-ą dieną pasirodysiantį „G&G Sindikato” albumą. Šį kūrinį ir daugelį kitų neafišuotų dainų bus galima išgirsti albumo pristatymo koncerte menų fabrike „Loftas”. Sindikato Smogikai suteikia išskirtinę galimybę įsigyti išankstinę albumo kompaktinę plokštelę, perkant eksliuzyvinį bilietą į koncertą. Būk tikras, jog turėsi naują „G&G Sindikato” produktą vienas iš pirmųjų!

Bilietus  rasite linke, o kaip sakė Puzhas “Loftas nėra guminis”, tad paskubėkite  http://tiketa.lt/gg_sindikatas_pristato_nauja_albuma_55194

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close