Albumai

Sir Smurf Lil ,,A New Bloodline” [YNR Productions;2008]

Jeigu truputį pasikrapštysit, manau, lengvai rasit kažkur prieš metus Mirono rašytą recenziją  pirmam ponaičio Sir Smurf Lil albumui. Taigi, pristatinėti šį vyruką dar kartą nematau prasmės, eisim iš kart prie reikalo.

Sukluskite, mirtingieji, dar vienas tamsos karalius iš senutės Britanijos grįžo su antru savo darbu – “A New Bloodline”. Visa kūrybinė grupė liko beveik tokia pati, kaip ir pirmame albume, tik Dj IQ vietą užėmė Mr.Thing. Vėlgi, taip pat, kaip ir pirmam albume, muzikinė pusė tiesiog nepadoriai gera. Tiesą pasakius, kai tuo rūpinasi tokie žmonės kaip Jehst ir LG, kitokio rezultato tikėtis būtų keista. Beveik visas albumas išlaikytas šalto niūrumo atmosferoj, su sunkiais lietaus debesiais virš galvos. Yra tik trys vietos (muzikinėj pusėj), kai pasidaro truputį šilčiau, tai – ,,Nature Bites“ ir ,,Blossom“, kurie vietoj tamsos atneša melancholiją, ir ,,Graveyard Shift“ su mažyte funk‘o injekcija (na, bet pavadinimas kalba pats už save, be pozityvo požymių). Visa kita – niūru, tamsu ir labai smagu. Kas liečia tekstines puses, politiniai šūksniai užleido vietą protestams prieš TV vykdomą neakivaizdžią propagandą. Viename iš interviu Sir Smurf Lil sakė, kad jie su Jehst bandė išlaikyt “TV negatyvaus poveikio” koncepciją visame albume, ką mes puikiai matom albumo viršelyje, kur maža mergaitė, atsisėdusi prieš televizorių ir paėmusį ištiestą iš kitos ekrano pusės ranką tam pačiam televizoriuje ir pranyksta. Manau, labai lengvai galim suprast, kas tuo buvo norima pasakyt. Paprasta ir aišku. Bet bendrai tematika liko to pačio sunkaus socialinio pobūdžio…Svečiai – gimtoji Sir Smurf Lil grupė The Colony, dar vienas niūrių nuotaikų kūrimo meistras Kashmere, Dubbledge, Big Cakes, T Bear, na, ir maestro Jehst.

Atvirai, paprasčiausiai neturiu prie ko prisikabint. Labai stiprus darbas. Jei dar negirdėjot, būtinai suraskit vienokiam ar kitokiam pavidale.

 

Tracklist:

01.Intro
02.A New Bloodline
03.Mosh Music -Feat.The Colony
04.Nature Bites

05.March
06.Blossom

07.Graveyard Shift
08.Back At You
09.Words Are Weapons
10.Candlelight
11.Hard Running
12.EL-OH-EN -Feat.Jehst
13.The Come Up
14.Boards Of Luigi -Feat.Dubbledge & Kashmere
15.That Sound -Feat.Big Cakes & T-Bear
16.The Lords Chorus

Autorius Ra-Jah

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close