Albumai

SIR SMURF LIL – Myalpha

Jūsų dėmesiui – dar vienas britų hiphopo albumas.

 

23 metų (gal jau ir 24) talentingas MC iš Londono priemiesčio, padaręs sau vardą laimėjęs įvairius MC battle‘us ir būdamas ¼ tokios grupės kaip The Colony.

 

Išties velniškai geras albumas! Labai stipri muzikinė pusė, kuria pasirūpino tokie žmonės kaip Jehst (beveik visas albumas – jo darbas), LG ir garsus didžėjus IQ, plius dainoje „Prison Song“ labai gražiai įsipina gyvai įgrota fleitos partija. Išvada – muzikinis „apipavidalinimas“ aukštumoje.

Kas be ko, pats Sir Smurf pasirodė išskirtinai, kritikai negailėjo jam pagyrų, kartais net vadindami jo kūryba genialia. Negaliu stipriai ginčytis, nors iki genialumo MC ir neištempia, bet visgi jis puikus MC, kurio skambesiui žavesio suteikia ir Londono dialektas. Be paties MC negali nepaminėti ir geros svečių kompanijos: Diamara, Micall Parksun, apie kurį mes jau kažkada rašėme hip-hop.lt, ir toks ponas vardu Jehst, kuris būtų nuvylęs visus, jeigu apsiribotų tik albumo muzikine puse ir išleidimu (visgi UNR Production, išleidusi albumą, priklauso būtent jam).

 
Albumo tematika ganėtinai sunki – daug dainų, keliančių socialinių problemų temą. Nepamiršo Sir Smurf mestelti keletą kandžių žodžių militaristinės Amerikos pusėn. Pastebiu tokią tendenciją – dabartiniame britų hiphope itin dažnas yra politinių temų „gvildenimas“, o tai gera atsvara visam tam karnavalui, kuris karaliauja dabar TV ekranuose ir radijo stočių eteryje.

 

Manau, apie šį vyruką mes nekartą dar išgirsime, nes turėdamas tokį energijos užtaisą jis vienu albumu tikrai neapsiribos, kitaip tai būtų tikra nuodėmė. O mes iš savo pusės pažadam jus informuoti apie naujus jo darbus.

 

Rekomenduoju:

http://www.ynr-productions.co.uk

http://www.myspace.com/sirsmurf


Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close