NaujienosRenginiaiStraipsniai

Šis vanduo ir toliau nestovės vietoje "Lithuanian Beatbox Battle 2016"

beatbox battleTurbūt visi žinom, tokią Lietuvoje vykstančią puikią iniciatyvą  „Darom“, kurios metu žmonės pasižiūri, ką gero gali nuveikti savo aplinkos labui. Tai va, jei reiktų ieškoti panašių reiškinių ir Lietuvos hiphopo kultūroje – puikus to atitikmuo būtų BeatBox bendruomenė.

Kiekvienais metais iniciatyvių žmonių dėka jie priverčia atkreipti dėmesį į savo aplinką, stengiasi paversti ją geresne. Skirtumas gal tik tame, kad vietoj apsivalymo siekiama tobulėjimo, siekiama, kad beatboxeriai neužmirštų, kaip laikyti mikrofoną, o žmonės pamatytų ir išgirstų daugybę beatbox atspalvių ir garsų.

[ytp_video source=”KGuegDwi4uI”]

Tokios iniciatyvos nebijo nei lietaus, nei blogo oro ar kitų bėdų ir metai iš metų sugrįžta su savo misija. Nepaisant įvairiausių mados bangų. Nesvarbu ar tai pakilimas, ar ramesnis laikotarpis – tikėkimės šis vanduo ir toliau niekada nestovės vietoje.

Todėl džiugu pranešti, kad šiemet spalio 28 dieną, tradiciškai bare „Narauti“, įvyks „Lietuvos BeatBox Battle 2016“, kuriame dėl geriausio vardo susigrums vokalinės perkusijos meistrai iš visos Lietuvos.

Kviečiame visus dalyvauti ir ateiti pažiūrėti, kokių ritmų šiemet paduos ir mus nustebins tie, kurie nepabijos lipti ant scenos.

Renginio draugai: radijo stotis StartFM, rūbai TramTrys, parduotuvė WSUP, Smoking popieriukai ir originalų prizą taip pat sukurs Commune DIY. Vakaro šokius palaikys DJ Alko, o visą informaciją apie renginį rasite –> EVENTE .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close