Video Klipai

SJ feat. Willux & Electronic I – Vilnews from the ghetto

Willux, SJ, Electronic I
Willux, SJ, Electronic I

SJ (Saulius Jeruslanovas), Willux (Vilius Alesius) iš legendinės grupės „Skamp“ ir „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius, kuris 2013 metais kartu su grupe SEL sukūrė hitą pavadinimu „Lyja“, pristato naują dainą ir muzikinį vaizdo klipą pavadinimu „Vilnews from the ghetto“.

Šie vaikinai pateikė kūrinį, kuris atspindi Vilnių jų mintimis „be jokio grimo“. Jie papasakojo tai, ką jie mato gatvėse: gerąją ir blogąją sostinės pusę bei kas juos daro gyvybingus ir laimingus mieste.

Klipo pagrindinė idėja – parodyti du reperius (SJ ir Willux), kokie jie buvo maži ir užaugę gyvendami savo mieste. Pirmojoje dalyje galite išvysti, kaip mažasis SJ (Saulius Jeruslanovas), jau lankydamas darželį, buvo kietas reperis ir užaugęs toks išliko sostinėje. Antroje dalyje matysite jaunąjį Willux (Vilius Alesius), kuris praleisdavo laiką savo mieste kurdamas repo eiles ant suoliuko ir užaugo tikru atlikėju. Priedainiuose „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius, kartu su reperiais dainuodamas, išreiškia pagarbą Vilniui.

Kūrinio autoriai be galo dėkingi muzikinio vaizdo klipo prodiuseriui Mantui Rimkui, operatoriams Petrui Skukauskui ir Mantui Orkui, Vitui Vaičiuliui („Electronic I“) bei, žinoma, Victorui Diawarai už didelę pagalbą įgyvendinant idėją.

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close