NaujienosStraipsniai

Skaitytojo straipsnis: ar 2PAC gyvas?

2Pac-tupac-shakur-3227693-1024-768Šiaip įdomus straipsnis apie Tupac’a . Labai didelė paslaptis dėl jo mirties. Truputį paieškojau internete ir radau štai tokį straipsnį, kuriame aprašomos priežastys, kodėl Tupac’as gali būti gyvas / kas nepasitiki mano vertimu originalas : http://www.cracked.com/article_15659_tu … alive.html – rašė mums skaitytoja Melisa. Tad paskaitom:

Ar tupakas gyvas ir kada prisikels

Tupac Shakur’o gyvenimas buvo nutrauktas 1996 metų rugsėjį , kaip jis buvo nušautas iš pravažiuojančio automobilio. Gangsteriui, gangsteriška mirtis.

Bet nuo pat dienos kada reperis buvo nušautas , jo fanai , žiniasklaida ir šeima palaikė gandus, kad jis vis dar gyvas , ir kad visa tai buvo sąmokslo teorija. Kur reperio gyvenimas tartinai baigėsi , mano tyrimas prasideda.

96-ų lapkritį išėjo pirmasis pomirtinis Tupako albumas ”Makaveli: Don Killuminati: The 7 Day Theor” . Albumo pavadinimas sukėlė įtarimus tiems kas pažinojo šį reperį. Pirmoji pavadinimo dalis remiasi Niccol Machiavelli, senosios mokyklos italų filosofas , kuris tikėjo , kad geriausias būdas apgauti savo priešą buvo suvaidinti savo mirtį. Machiavellio garsiausios knygos : Discorsi dopra la prima deca di Tito Livio (Gyvenimas su TITO) ir Il Principe (Nesveikas rišys) buvo parašytos po jo mirties. kai kurie mano kad šis albumas buvo ženklas , kad viskas buvo ne taip kaip atrodė.

Bet galbūt tai tebuvo paranoja ,mat albumas buvo įrašytas prieš jo mirtį. Bet po metų ”R U Still Down? išleidžiamas (97-ų lapkritį). Šis albumas išėjo keturiolika mėnesių po Tupako mirties ir trys promo filmai buvo išleisti šio albumo propagandai. Kada Robert Bloomenstein(Tupako vadybininkas) buvo paklaustas ką tai galėtų reikšti , jis atsakė: “Tupakas visada galvojo i priekį , tos video buvo įrašytos du mėnesiai prieš jo mirtį, ir tikrai nereiškia ,jog “velionis” yra gyvas.”

Mr. Bloomenstein’o žodžiai neįtikino niekieno ir dar daugiau blevyzgų pradėjo sklisti , ypač po 98 lapkričio. Tuomet Tupakas išleido ”Tupacs greatest” albumą, su šešiais naujais įrašais. Bet dainos remiasi dalykais, kurie įvyko po jo mirties. Viename įraše jis kalba apie filmą Armagedonas ((1998 išleistas filmas) ir kitame jis sveikina Denver Broncos su Super bowl laimėjimu. Abu įvykiai įvyko po jo mirties. Vėlgi Bloomenstein’as viską paneigė.

“Tai tik blevyzgos,” sakė Bloomberg.” Jis buvo sunkiai dirbantis žmogus ,ir nauji albumai nieko nereiškia ypač jog jis P. Amerikoje prisidengęs išgalvota pavarde.
Ateinantys metai buvo labai audringi del įvairių albumų kuriuos Tupakas išleido. ‘Still I Rise (with Outlawz)’-1999. ‘TheLostTapes: Circa 1989′- 2000 ir ‘The Rose that Grew from Concrete’– vėlgi tie patys metai.’ Suge Knight Represents: Chronic 2000′, dar vienas albumas kuriame Pakas pasirodė po savo mirties. Taipogi jis gyvai dainavo ‘Funkmaster Flex & Big Kap: The Tunnel’. Nauji pako įrašai buvo paviešinti ‘Cellblock Compilation: Face Off II’ ir ‘ Too Gangsta for Radio’ iki 2001 metų kada ‘Until the end of time’ pasirodė ir TIK naujos Pako dainos buvo jame.

https://www.youtube.com/watch?v=Lp2HtkRNCyQ

“Aš tiesiog noriu jog žmonės leistu PAKUI ilsėtis ramybėje,” sakė Bloomenstein. “Shakuras prieštarauja visoms blevyzgoms jog jis vis dar gyvas, ir jis taip elgis toliau iki dienos kada jis.., uh… nesvarbu.”

Po ‘Better Dayz’(2002), kritikai pastebėjo jog Pakas išleido daugiau albumų nei to meto geriausieji.
Vis daugiau ir daugiau gandų ir įrodymų jog Ponas Pakas vis dar gyvas sklinda kas dien.

Faktai tik stiprėja , ypač kaip viena iš dainų albume ”Better dayz” kalba apie WTC ataką , ir B-pusės daina ”Empty coffin” tik dar labiau sutvirtina sąmokslo teorija.

2005 metais CNN išleido straipsnį jog Tupakas gyvas .
Albumas ”Death Faker” su įrašais pavadinimais ‘Still Breathin’ ir ‘I’m not dead, motherfuckers’ tik sustipriną šią sąmokslo teoriją.

Ir net jei Tupakas mirė, tiesos ieškotojai nesustos tol kol nebus atrasta tiesa. Ypač kaip štai tokie faktai mums panosėj.


Kokios jūsų nuomonės ? Asmeniškai, labai norėčiau tuo tikėti, bet kažkaip keista, bet dar daugiau kaip pasiskaitai , tai labai logiška .

Sako jis sugrįš 2014 nes tipo jo gimimo ir “mirimo” amžius susideda į 7 (2+5=7) ir jo sugrįžimo metai susidės į 7 (4+3) , ir jo 2014 susideda į 7, ir kaip Jezus jis pradings 18 metu (nuo 12 iki 30 apie Jėzu nieko nežino , 1996-2014=18 metų) .

Taipogi , kaip ir Elvio Preslio vietoje, pakas turėjo nerealia fanbazę, ir buvo persekiojimas ištisai, jis buvo ant tiek populiarus kad kaip sakant, nė nusišikt negalėjo ramiai, kaip kiti mano ir MJ ,kuriam ramybes niekas nedavė. (taip taip mano kad ir MJ gyvas).

Kita idėja yra jog ELVIS 2pac ir MJ išsiaiškino apie NWO ir jie priešinosi jam, todėl turėjo suvaidinti savo mirtis , nes kitaip juos būtų nužudę. Ir dabar jie skleidžia žinutę apie tai per savo POmirtinius albumus .

NWO, kas nežino yra New world ORDer aka illuminati , samokslo teorija, kuri pasaulyje jau nuo 1800. Ideja tokia, kad visas pasaulis valdomas grupės intelektų, kurie 19 amžiuje buvo laikomi satanistais (Kas matė “Angels and Demonstūrėtų labai daug apie Illuminati žinoti (taip taip jie tikri tikro yra ).

Juokinga tai kad 1991 metais , tiesiai po USSR griūties didžiųjų valstybių lyderiai , savaites bėgyje visi pasakė vieną ir tą patį “tai yra naujas pasaulis ,naujoji pasaulio tvarka” , 2008 , savaitės bėgyje vėlgi didieji pasaulio lyderiai padarė tą patį . Lygiai tie patys žodziai.

Idėja tokia jog visi kas žino tiesa ir priešinasi Illuminati yra terminuojami. AKA nužudomi ir ju istorija palaikoma blevyzga.

Ir jei tai tiesa mane užmuš greitu laiku, nes vis apie tai randu kraunu į savo PC lol .

Anyways jūsų nuomones apie abu: 2pako mirti ir NWO.


(naujieną pateikė Melisa – Hip-Hop.lt dėkoja jai už nuomonę. Bendrai aritmetika ir horoskopais galima patvirtinti ir susieti praktiškai bet kokias datas – tad jei yra poreikis tai ir bus padaryta. Ne tiek daug liko 2014, o Tupaką tikrai būtų įdomu pamatyt vėl gyvą, tik dar klausimas ar tai netaptų nusivylimu? Tai labai išskirtinė asmenybė ir arba ilsėsis toliau ramybėje, arba oj kaip neramu bus 🙂 o toliau galim tik spėlioti. Plius reiktų pažiūrėti, kas kaupiasi naudą iš tokių žinių, kad Pakas gyvas, nes visas komercijos reikalas tame tikrai irgi egzistuoja ir yra suinteresuotas. Kas liečia NWO tai per plati tema, kad pradėti diskusiją (Simas HH.lt))

Žymos

Susiję

5 komentavo

 1. Aš manau, kad teksto autoriui reiktų sugrįžti į realybę ir susitelkti į aplink jį supančius gyvuosius, nei bandyti prikelti numirusius. Galima daug dalykų prisigavlot, o po to ieškot ženklų, kad taip ir yra. O jei ieškosi, tai visada būtinai rasi, tai net turi pavadinimą – šizofrenija. Kitas dalykas, koks skirtumas gyvas jis ar ne, manau svarbiau tai, kad jei jis ir gyvas, tai jis nenori būti laikomas gyvu. Leiskime mirusiems ilsėtis ramybėje.
  0  0
 2. as tai negaliu patikieti savo akimis kai matau toki shuda, negi dar liko tokiu kas tiki tais kledesiais o dar svarbiau juos prisimena ? cmon son…
  0  0
 3. Nesvarbu jis gyvas ar ne, kunas juk mirtingas, bet muzika gros amzinai musu sirdyse. FUCK ILLIUMINATI!!! Sekime jo pedomis, skelbkime sviesias idejas, kad pakeistume pasauli! 🙂 <3
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close