Nauja DainaNaujienos

Skaudžiai, bet saldžiai – nauja daina nuo Omertos ir G. Vagelio

Omerta klausytojams pristato naujausią savo kūrinį „Skaudžiai, bet saldžiai“, įrašytą kartu su Gabrieliumi Vageliu.

Naujausias kūrinys „Skaudžiai, bet saldžiai“, tai odė rudeniui, vienišumui ir pokyčiams. „Tai kūrinys, apie opią Lietuvoje problemą ir pasirinkimą gyventi, kad ir kaip skaudžiai tas gyvenimas geltų“, – sako Omerta.

Prie naujausio kūrinio įrašų prisidėjo ir gerai žinomas atlikėjas Gabrielius Vagelis, kuris jau ruošiasi savo naujausio albumo pristatymo turui Lietuvoje. “Niekada nebuvau tokios muzikos žanro klausytojas, bet kai Omerta parodė šio kūrinio demo versiją, nebuvo jokios abejonės, kad noriu prie jo prisijungti. Rezultatas gavosi išties geras”, – prisipažįsta. G. Vagelis.

Šiais metais Omerta jau spėjo pristatyti dainą „Lėtai“, ir du muzikinius vaizdo klipus dainai „Tik Aukštyn“, kuri tapo Prienų  krepšinio komandos himnu bei nuotaikingą ir nepaprastai šiltą vaizdo klipą dainai „Paula“, kurią reperis įrašė kartu su savo dukra.

Šiuo metu atlikėjas intensyviai įrašinėja jau trečią solinį albumą, kurį žadą pristatyti dar šių metų gruodį. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalauja ypatingai daug emocinių jėgų, nelengva viską ištraukti iš vidaus, peržiūrėt, persijot ir tinkamai išrašyti ant lapo. Pergalvoju ir apsvarstau kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį, kiekvieną mintį. Tai bus nepaprastai gilus „tripas“ po mano pasaulį“, – sako Omerta.

Žymos

Susiję

Close