Albumai

SKILL MEGA – Normal Magic

Vasara jau eina į pabaigą, o vasariškas nuotaikas norisi išlaikyti kuo ilgiau. Kaip tik tai padaryti jums padės Skill Mega ir jų pirmas LP “Normal Magic”.

Skill Mega susikūrė 2004 metais, buvo grynai britišku projektu su Dan Fresh, Reps ir Dj Rob sudėtyje. Po kurio laiko keliai juos suvedė su O.S.T.R.

Manau kad tiems, kas domisi lenkišku hiphopu nereikia aiškinti, kas tai toks, na, o kas nesidomi, tai pasakysiu trumpai – puikus mc ir prodiuseris vienam kūne, jis ir tapo asmeniu, atsakingu už muziką šiame albume.Taip Skill Mega pasidarė britiškai lenkišku projektu, o jų gyvavimo vaisius buvo išleistas Asfalt Records (PL) .

Na, o dabar apie tą paprastąją magiją, kuri slypi viduje…O viskas iš tikrųjų labai paprasta – gal tuo ir žavi. Nepasakosiu apie atskirų gabalų pliusus ar minusus, nenagrinėsiu atskirų tekstu, tiesiog aptarsiu visumą.11 stipriai jazzo elementais prisotintų gabalų sukuria labai pozityvią atmosferą. Matosi, kad O.S.T.R. padirbėjo iš peties, mc ir didžėjus neatsiliko taip pat. Jokių originalių sprendimų, bet, tiesą pasakius, jų čia ir nereikia, geras bytas, gera jazzo doze, kai kur moteriškas vokalas (Amanda Stevens) – viskas, ko reikia, kad priverstų jūsų galvą siūbuot į ritmą ir prasukinėt šį albumą dar ir dar…Ar pučiant lengvam ir šiltam vasaros vėjeliui dumt prie jūros…Ir tai tik paprasta, normali magija….

Visiem jazz/hip hop mėgėjams privaloma bent jau praklausyt…

 

 


TRACKLIST:

01.Normal Magic

02.Throw Your Hands Up f. Rup

03.Dont Look Down

04.Skill Mega Disco f. Amanda Stevens

05.Let Me Down

06.Rodmega

07.Breathe In (No Boundaries)

08.Lateshift

09.My Spot f. Amanda Stevens

10.Giving Up The World

11.Gardening (Remix)

 

www.myspace.com/skillmega

 

 

Autorius Ra-Jah

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close