AlbumaiNaujienosStraipsniai

Skoolz Reliktas – ar F2F pavyko nugriebti grietinėlę nuo auksinių laikų Boom Bap'o?

reliktasŽodynas mums sako, kad: “Reliktas [lot. relictus — paliktas], iš senovės išlikęs daiktas, reiškinys arba organizmų rūšis.”. Lapkričio pradžioje F2F nariai, šįkart po Skoolz vardu  pristatė naują albumą, būtent tokiu pavadinimu. Pati  ketveriukė (HDZ, SLJ, SOLO, REGIS) tikrai priklauso tai rūšiai, kuri mėgsta repą. Seno skambesio repą. Todėl albumo pavadinimas šį kart tiesiai šviesiai pasako, ko jame galima tikėtis.

[ytp_video source=”SFk4BJhDJ1Y”]

Dėmesys atkreiptas į albumo pavadinimą neatsitiktinai. https://hip-hop.lt/tag/mirono-apzvalga/ čia rasite albumų apžvalgas ir atkreipkite dėmesį į aiškią tendenciją (žinoma, kaip ir kiekvienoje taisyklėje yra išimčių). Atkreipkite dėmesį, kad kuo toliau nuo senojo skambesio nutolęs albumas tuo jo pavadinimas bus mažiau tiesiogiai susijęs su turiniu ir be konteksto viską suprasti ar susieti yra praktiškai neįmanoma (pvz: “Vienas”, “Baltas warnas”, “Kaip užauginti kaštoną”…). Taigi seno skambesio megėjai dažniausiai nuo pat pradžių mažiau “vynioja”, daro tiesiau, daro aiškiau – todėl esu tikras, kad to galime tikėtis ir albume.

Ar kompanijai pavyko nugriebti grietinėlę nuo auksinių laikų Boom Bap’o jau greitai bus galima ir išsiaiškinti… Tačiau po tiek treniruočių galima tikėtis, kad turėtų gautis.

Paklausykite samplerį ir jei jums tai artima dėl albumo įsigijimo kreipkitės arba iš anksto užsisakykite: f2fclik@gmail.com . Visas Fist2Fist naujienas sekite https://www.facebook.com/F2FClik/

 

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close