NaujienosStraipsniaiVideo Klipai

SLA Slow – apie artėjantį albumą, gyvą grupę ir naują kūrinį „Kas man tu?“

kas man tuMoteriško vokalo lydimas SLA Slow melancholiškai grįžta su naujų vaizdo klipu ir daina „Kas man tu“, tačiau tai – tik ledkalnio viršūnė. SLA repo horizontuose laukia ne tik visiškai naujas albumas, bet ir gyvi pasirodymai su gyvo garso grupe. Apie visa tai, kas yra kas ir kas dar laukia ateityje šiandieną ir kalbame.

Apie ką yra naujasis kūrinys „Kas man tu“?

Daina yra apie trumpą, pulsuojančią giją, kuriai nutrūkus nebeišgirstume jokių naujų dainų. Apie įkvėpimą, meilę, ambicijas ir karą. Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad viskas sukasi tik apie moteris, bet juk moteris gali būti prilyginama ir Dievui, ir velniui, muzikai ar net visam pasauliui.

Ankstesniame pokalbyje minėjai, jog ketini save išbandyti drauge su gyva grupe. Ar „kas man tu“ ir kitose dainose vis dažniau girdimas moteriškas vokalas yra šios gyvos grupės sudėtinė dalis?

Taip, gyva grupė bus neatsiejama be tyro ir jausmingo moteriško vokalo. Gyvą grupę taip pat papildys būgnininkas, du gitaristai ir t.t. Apie visa tai daugiau papasakoti galėsiu tada, kai tam ateis laikas.

Facebook‘e prasitarei, kad jau labai greitai sulauksime naujojo tavo albumo. Atskleisi paslaptį kada?

Tikiuosi savo albumą Jums padovanoti per Kalėdas, tačiau gali tekti palaukti ir Naujųjų metų 🙂

Nemaža dalis tavo naujųjų kūrinių dvelkia melancholija. Ar tokia bus ir albumo nuotaika?

Kartais tikros ir tyros emocijos dvelkia melancholija, nes jausmai, kurie suspaudžia širdį, visos tos mintys, kurios palaužia protą bei garsas, kuris užgula ausis ir aplanko pasąmonę… Visa tai turi galią pakeisti mūsų esamą būseną. Sunku pasakyti ar tai yra melancholija, ar visgi meilė, bet visa tai yra gilu tarsi Marianų įduba. Tačiau mano albumo nuotaika bus labai tvirta, turinti ir pradžią, ir pabaigą. Visai kaip gyvenimas ir akimirkos, kurios visiems būna skirtingos.

Ar artėjančiame albume išgirsime svečių?

Prie albumo taip pat dirba Donatas Juršėnas-Donciavas iš G&G, bus ir DJ Mamania scratch‘ų indėlis. Galbūt laukia vienas feat‘as, galbūt jo ir nebus, dar nežinia.

Artimiausias SLA Slow koncertas laukia naktiniame klube XATA lapkričio 27 dieną Kaune, kur taip pat pasirodys ir FAYTAS. Išsamesnė informacija apie renginį – šioje nuorode.

SLA Slow Facebook

Žymos

Susiję

4 komentavo

  1. apie moteris ir kara..? apie nieka visi tavo murmesiai jei ne tie vokalai ir ne kazkieno neblogi instrumentalai tai vargo vakariene
    0    0
  2. SLA darbai man patinka, daznai paklausau, bet kaip zmogus, kiek matau jo postus fb, ar vat atsakyma komentaruose (SLA GOD), tai perdetai save mylintis zmogus 😉 Reiktu gal truputeli susipaprastint, kritika priimt, o jei jau atsakai i ja, tai atsakyk kaip paprastas zmogus… Kaip ten buvo? “Ne mes ne zvaigzdes, mes cia su jumis ant zemes”, SLA, pasilik cia ant zemes, neissikelk per aukstai… Daryk gabalus viskas normaliai, tik islik zmogum! PEACE.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close