AlbumaiNaujienos

SLJ ir HDZ iškėlė kitokias 90' laikų skambesio puses. “Straight From The Past Vol. 2” remix EP apžvalga

SLJ & HDZHiphop.lt jau yra uždavęs keletą klausimų abiem kaltininkams, bet aš vistiek nutariau įkišti savo trigrašį ir savotiškai atiduoti savo duoklę…

Paklaustas ar man labiau patinka labiau šis, ar pirmas jų darbas… išties nežinau ką ir atsakyti, nes kaip pirmas taip ir antras turi savo žavesio. Stilius išlaikytas, padirbėta su abiem iš širdies, bet bet  -ko gero vienas skirtumas yra ir kaip iliustraciją papasakosiu vieną istoriją.

Aš mėgstu klausyti repo, kai dirbu. Ramus sekmadienio rytas. niekas ne atitraukinėja dėmesio, tik aš, darbas ir hip hopas. Maždaug prieš savaitę visą rytą aš klausiau šio naujesnio  SLJ ir HDZ darbo ir po kelių valandų kartu su manimi dirbusi moteriškė, paklausė: “kodėl aš liūdnas?”, atsakiau “kodėl ji mano kad aš liūdnas?” ir tada ji parodė į grotuvą ir pasakė, kad aš visą rytą klausau liūdną muziką.

Mhh liūdna… muzika daug galvojau ir ko gero išties, jeigu per daug nesismulkinti – tai esminis skirtumas tarp dviejų dalių. Po VOL 1 išlieka savitas, linguojantis prieskonis, na toks energingas , 90-tųjų alia boom bapinis rinkinys, o VOL 2 palieka gilesnį, sunkesnį niūresnį prieskonį. Netgi ten, kur lygtai reikia ir “šokinėja nuo scenos”. Panašu kad SLJ ir HDZ su šiuo darbu nors ir nenorėdami, bet iškėlė kitokias tų laikų skambesio puses.

Asmeniškai man taip pat patinka, ypač,  kad vokalinė pusė priklauso tokiems mano numylėtiniams, kaip La The Drakman, Massinfluence, IAM, All City, BIG O, Little Indian ir eilė kitų. Tikra kelionė laiku. Į laikus, kai viskas buvo taip paprasta ir sudėtinga tuo pačiu laiku. Ultra Rap laidos, Zaraza piratinės kasetės, YO MTV Rap’s ir VIVA laidos, apsikeitimai kasetėmis, pirmi CD gulantys į mano kolekciją. Taip paprasta ir taip sudėtinga, kaip norėčiau dar kartą prasukti tuos laikus.

Per inetrvą mes uždavėm klausimą apie SLJ ir HDZ planus padirbėti su mūsų MC akapelomis… ir mane nudžiugino atsakymas, kad tokios mintys. Patys pagalvokit – koks smagus ir įdomus darbas gautųsi, jeigu abu bičai gautų į savo rankas mūsų MC akapelas, kaip naujos kartos taip ir senių… Ne manau, kad būtų tokių, kas  ne norėtų arba pagailėtų savo akapelos tokiam tikslui. 90-tų metų hip hopo estetika… su mūsų MC estetika – tai turėtų būti super…

Prieš užbaigiant, noriu pasiūlyti vieną dalyką. Pabandykit rasti originalias šių kūrinių versijas ir pailginkit. Va tada jūs pamatysit koks darbas buvo įdėtas kuriant šį rinkinį.  Labai dažnai vyrukai pralenkė originalą, kai kur ne, bet tai, ką jie padarė yra daug daugiau nei  “vieno kirto garso įdėjimas”. Mano pagarba ir didelis ačiū už kelionę laike ir tokią pagarbą/meilę primirštai hip hopo pusei.

Visus SLJ ir HDZ darbus, įskaitant ir abu remix’ų albumus rasite soundcloude https://soundcloud.com/slj-hdz

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close