Įdomu!NaujienosRenginiai

Šokam iš miesto keptuvės į Galapagus

Galapagai
Galapagai

Kadangi turiu Vikipediją, tai iškart esu gudrus – Galapagų salynas pavadinimą gavo nuo žodžio „vėžlys“. Na tai prašom jum interpretacija: įvairios festivalio scenos yra kaip tos Galapagų salos, geriausi pasirodymai – kaip salose nerimstantys vulkanai, o visi lankytojai – tai tie vėžliai, kurie neskubėdami juda nuo scenos iki scenos. Taip festivalį pristato MC Mesijus.

Na o mums irgi vis labiau panašu, kad geras savaitgalis garantuotas ir tik ankščiau ir ankščiau norisi palikti betoną ir įsijausti į pozityvios atmosferos mušamą gerą ritmą Zaraso saloje.

muzikine_programa
muzikine_programa

Juolab, kad Zarasai jau nuo senų senovės ir pirmųjų Lietuviško repo žingsnių aplink save suformavo stiprią aurą ir daugelis šia kultūra besidominčių jaučia ypatingą malonumą būdami ten. Apie jaukią vietą užsiminė ir Mesijus, kuris sakė, jog Zarasams jaučia daug sentimentų ir pati lokacija visada yra labai svarbi. “Tik įsivaizduok, kas būtų, jei Gedimino bokštas būtų duobėj, Lietuvos seimas – Baltarusijoj, o pliažas – ant traukinio bėgių. Žodžiu, gerai, kad viskas yra ten kur yra” sakė jis. Taip pat antrino ir Lilas su Innomine išskirdami nuostabią gamtą ir kartu su Karpiu dar pridūrė, kad pernai buvo vienbalsiai labai gerai ir į puikią vietą susirinkę malonūs žmonės padaro išskirtinį ir vieną draugiškiausių festivalių mūsuose.

Šiemet iš muzikinės pusės, be jau be minėtų vardų, kurie paruošė tam tikrą senų gabalų retrospektyvą bei kartu žada maloniai nustebinti naujienomis, dar galėsime išgirsti  Z On A, Pushą, puikiai pažįstamus skandinavijos repo atstovus SuperSCI ir dar daug geros muzikos.

Tad kol vis norisi paskubinti laikrodį, pabaigai  taiklus Z On A pastebėjimas, kad gana būti ant įkaitusios didmiesčio keptuvės ir jei ne mes keliaujam į Ramųjį vandenyną tai Galapagai atkeliaus tiesiai pas mus. O ir festivalio šūkis sako, kad ten viskas galima, tad būtinai susimatom!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close