Naujienos

Šokėjai, beatboxeriai, grupės ar MC yra kviečiami išmėginti save arenoje

Galima drąsiai sakyti, kad mes, lietuviai, vieni labiausiai krepšinį mylinčių žmonių Europoje. Krepšinis mums tarsi antra religija. Toje pačioje žemėje viena po kitos auga vis naujos krepšino kartos – kylančios Europos ir NBA  žvaigždės.

Visi krepšinio klubai, ne išimtis ir Sintek Jonava, kasdien jaučia atsakomybę rūpintis sirgaliais bei atmosferą arenoje, kuri taplina 3000 žmonių. Hip hop kultūra nėra nutolusi nuo krepšinio ir juolabiau nuo pačios Jonavos. Turime ne vieną pavyzdį, kai atvažiavę iš amerikos krepšininkai nustebina savo kuriama hip hop muziką. Todėl norime pakviesti Hip hop bendruomenę prisistatyti Jonavos arenoje Krepšinio varžybų metu ir pradžiuginti jonaviečius savo talentais. Juolab, kad varžybos yra filmuojamos ir transliuojamos visai Lietuvai per Delfi TV. Taigi visi norintys šokėjai, beatboxeriai, grupės ar MC yra kviečiami prisijungti ir išmėginti save naujoje vietoje. Dėl platesnės informacijos galite susisiekti el. paštu Rokaszeimys@gmail.com.

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Sveiki,gal galite placiau papasakot, cia MC yra kvieciami ismeginti save, kokiu tikslu? cia tiesiog per varzybas ar per ka parepuoti reikia,ar kaip? 🙂 nelabai pagaunu:)
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close