Albumai

SOLE and THE SKYRIDER BAND -Hello Cruel World [Fake Four Inc.: 2011]

Kas skaito mano rašytas recenzijas ilgesnį laiką, žino, kad aš niekad negailėjau gerų žodžių tokiems Mc, kaip Sage Francis arba Sole. Ir štai vasara link pabaigos, o aš su leidybinės firmos „Sage Francis“ išleistu nauju Sole albumu.

 

Visų pirma, nuo pirmo gabalo visos abejonės dingo, Sole savo geroj formoj, stiprūs ir gilūs tekstai, poezija, kurios galima klausytis kaip iš knygos. Jis pats sakydavo, kad jeigu mokėtų rašyti eiles, būtų poetas. O taip, man rodos, jis klydo, bent jau visi tie kūrybos metai, albumai, man asmeniškai sukūrė visiškai kitokį vaizdą.

 

Beje, pamiršau pristatyti, kartu su Sole šitam albume padirbėjo tokia grupe kaip „The Skyrider band“, kiek girdžiu, jie yra „atsakingi“ už muzikinę pusę, kuri, beje, man sukelia gan prieštaringas nuotaikas. Vieną vertus, klasikiniai hiphopo ritmai, kitą – savotiška avangardinė, kakofoninė muzikos forma, kartais skambanti tiek banaliai, kad prisimeni pirmus rusiškus hiphopo albumus. Nežinau, bet kartu su Sole partijomis tai sunkiai dera, mano bute net langai drebėjo, kai klausiausi, koncerte gal kitaip, įdomiau skambėtų – iš ausų imtų bėgti kraujas, oda nukristų nuo kūno, lūžtų kaulai, dvasia iškeliautų į kitą pasaulį, kuriame žmonės vaikosi savo fantazijų ir žudo realybę.

 

Dar reikėtų paminėti svečius, nes būrys gan neprastas: Xiu Xiu, Sage Francis, Noah23, Ceschi, Mestizo ir netgi MR Dibbso draugelis Issiah Toothtaker. Labai spalvingas būrys, bet mano ausims visi nuo to paties medžio, gan įdomiai papildė Sole darbą, vietomis įmaišydami kažką ne iš tos operos, bet tai tik į gerą.

 

Ką čia bepridursi, žmonės, mąstantys apie savižudybę, geriau atidėkit albumą į šalį iki geresnių laikų, nes jis sukuria keistas nuotaikas, negaliu pasakyti, kad negatyvias, bet „uzgrūzina“ kaip reikia, tokio albumo nepatarčiau klausytis kelis kart iš eilės, nuo jo reikia pailsėti, gal paskaityti tekstų, kad labiau suprastum. Bet vis tiek, man patiko, paklausykit, blogiausiu atveju galit išjungti.

 

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close