Albumai

SOLE – Mansbestfriend pt 3 : myownworstenemy

Sole vienas iš Anticon atstovų. Kaip ir visa Anticon kompanija Sole yra ganėtinai keista asmenybė. Jo muzika kaip ir jis, pilna eksperimentu, laužanti standartus, daug kam visiškai nepriimtina. Bet tai ir yra jos akcentas. Kas susiję su šituo albumu, tai visi kūriniai buvo įrašyti nuo 2003 ilki 2005 metu Barselonoje (na jeigu aš teisingai supratau), vėliau jie buvo perrašyti, remiksuoti ir štai ” Mansbestfriend pt 3: myownworstenemy”, keistas, vietomis, net pernelyg albumas.

 

Sole pats pasirūpino savo albumo muzikine puse, gali būti dėlto jo vokalinės partijos, kartais skamba kaip dar vienas, elektroninis triukšmas, iš kurių jis taip mėgsta lipdyti savo kompozicijas. Išskirtiniai pas Sole ir tekstai, jis taip giliai yra įlindęs į filosofiją, kad vietomis pats sunkiai suvokia ką padaro. Albume beje galima išgirsti kūrinių kuriuose jis repuoja Lordo Bayrono ir Muhammedo Iqbalo kūrybą. Vėlgi nestandartinis sprendimas.

 

Taigi albumas, išskirtinai mėgėjams, svyruojantis ant hip hopo ribos… Kiek žinau Lietuvoje yra Anticon kūrybos gerbėjų, taigi šis diskas Jums. Beje norėdami užsisakyti – paskubėkit, albumas išleistas labai limituotu tiražu… greitai jis bus randamas tik per Sole web puslapį www.soleone.org

 

Malonaus laiko praleidimo…


 
TRACKLIST:

01.In honor of all magnets

02. Philosophical germ

03. my own worst enemy

04. Howling in a yacuum

05. Yhe new official

06. Impermanent

07. last Song of Oakland

08. The bridges let us down

09. Byrons old new pen

10. Shadow of of a satellite

11. Fleece

12. Melted wings and tired feet

13. Dream of misplaced natives

14. the mosqui to song

15.The complaint / On my 36th year

16. Intro

 
Bitai:8/10

Vokalas:9/10

Originalumas:8/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close