Albumai

Soul Assassins – Intermission [Gold Dust Media;2009]

Birželio 23 dieną išeina fanų ilgai lauktas legendinio prodiuserio DJ Muggs’o (Cypress Hill/Soul Assassins) albumas. Priminsiu, kad Soul Assassins albumų serija prasidėjo dar 1997 metais, tada buvo išleistas jau į hiphopo klasiką įrašytas albumas “DJ Muggs presents the soul assassins chapter I”, tai tarsi savotiškas rinkinukas, Muggs’o suburti į vieną CD reperiai, repuojantys ant jo sukurtų beat‘ų. Į pirmąją dalį buvo sukviesta daug žinomų reperių, tokių kaip Dr.Dre, RZA/GZA, B-real bei keletas reperių iš undergraundo.

 

Vėliau, 2000 metais buvo išleista antroji dalis, formatas liko toks pat, tik galbūt antroji dalis įgavo dar labiau undergraundinį skambesį, šiek tiek tamsesnį ir sunkesnį. Abu albumai savo laiku sulaukė ganėtinai daug dėmesio bei pozityvaus vertinimo. Daugelis laukė logiško tęsinio ,,SA Chapter III“, kuris lyg ir buvo anonsuojamas dar 2004, bet, apart kelių nelabai vykusių mixteipe‘ų, nieko neišėjo.

 

Ir štai 2009 metais anonsuojamas SOUL ASSASSINS “INTERMISSION” albumas. Paties DJ Muggs’o žodžiais, tai tarsi riebus užkandis prieš “gresiantį” SA III albumą, kuris, jo žodžiais, pagaliau yra kuriamas. Bet galima drąsiai teigti, kad šis užkandis išties riebus, įspūdingas tracklistas su solidžiu kiekiu takelių, įspūdingas reperių sąrašas, drąsiai galima vertinti šitą būsimą plokštelę ne šiaip sau rinkinuku, o rimtu albumu, kurį galbūt galima buvo pavadinti SA III.

 

Tracklist:

1. Gangsta Shit – Bun B & M1
2. Classical – Sick Jacken & Evidence
3. Gunshots – Chace Infinite &; Alchemist
4. Do It – La Coka Nostra
5. Rep Yo Shit – P.C.P (Sick Jacken & Necro)
6. Good Evening LA- Self Scientific
7. Meet Your Maker – Reef The Lost Cause & Outer Space
8. Intermission – RZA, Rev.William Burk, Planet Asia, B-Real
9. Champions ( Remix) – Prodigy & Big Twins
10. Let Go (My Life) – Fashawn
11. Like That Y’All – Planet Asia
12. World We’Re In – Cynic
13. Call It Like I See It – Chace Infinite & Krondon
14. Matchbox – Dust
15 Figure It Out – Young De feat. Xzibit & Mykestro (Bonus Track)

 

 

Pirmas singlas (kurį galima parsisiųsti iš oficialaus www.soulassassins.com saito) yra “Classical”Sick Jacken (The Psycho Realm) & Evidence (Dilated Peoples), jam jau yra sukurtas vaizdo klipas. Taip pat norėčiau paminėti, kad šiame albume mes išgirsime La Coka Nostra, kuri jau pagaliau šia vasarą išleis ilgai žadėtą albumą, taip pat P.C.P projekto kūrinį. P.C.P yra neperseninusiai suburta grupė, susidedanti iš Necro, Sick Jacken ir DJ Muggs, ir jie žada albumą. Taip pat į albumą įeina vienas ,,unrelizas“ iš 1998 metų (“Call It Like I See It”) bei “Matchbox” gabaliukas iš DJ Muggs’o žadamo DUST 2 (donwtempo/trip-hop/rock) albumo. Taigi, mano manymu, išties įdomus albumas.

 

Norėčiau dar paminėti, kad albumą išleis Gold Dust records ir, kad kelis takelius prodiusavo The Alchemist.

 

LAUKIAM.

Autorius Sickdog

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close