AtlikėjaiStraipsniai

SOUL ASSASSINS & SICKSIMPHONIES (HipHop.lt 2007)

SOUL ASSASSINS

Na, galima pradeti nuo svarbiausios žinios: pasklido žinios, kad jau šiu metu pabaigoje dienos šviesa išvis naujas Cypress Hill albumas, paskutinis ju darbas buvo išleistas 2004 metais (neskaitant besto, išejusio prieš metus), taigi, jau kaip ir pribrendo laikas. Kol kas daugiau žiniu apie nauja albuma, be to, kad jis turi išeiti šiu metu pabaigoje, nera.

 
Nors paskutinis albumas buvo išleistas prieš 4 metus, tai nereiškia, kad jokie darbai nevyko. Ivyko daug idomiu dalyku, pagaliau pasibaige grupes sutartis su „Sony Music“/„Columbia Records“, Cypress Hill – laisva grupe, tas jai bus tik i nauda. 2004 m. pabaigoje DJ Muggs ikure savo nuosava leibla „Angeles Records“, iš po kurio sparno jau spejo išeiti keli idomus projektai. Tai ir Muggs vs GZA „Grandmasters“ albumas, sulaukes didelio pasisekimo tarp Wu-Tang ir Cypress Hill fanu, buvo išleistas Self Scintific „Change“ albumas, tikra west coast undergraundo klasika, veliau i dienos šviesa tame paciame leible buvo išleistas Mitchy Slick albumas „Urban Survival Sindrome“. Ir paskutinis „Angeles Records“ produktas, išejes prieš kelis menesius – tai Muggs vs GZA „Grandmasters Remix Album“, tie patys gabalai, tik remiksuoti ivairiu žymiu ir nelabai žymiu prodiuseriu, tai pat su audio disku išejo ir DVD su vaizdais iš pasaulinio turo, backstage fun ir t.t.

Poster

 
Ko mums dar laukti iš DJ Muggso? Dar šia vasara išeis visu westkoasto undegraundo megeju ilgai lauktas albumas Muggs vs Sick Jacken „Assassin And Legend Of The Mask“, jau dabar internete sklando nerealus reklaminiai paveiksliukai, žadantys tikrai šaunu albuma. Šis albumas tarsi padarys tai, kas jau labai seniai turejo ivykti, kadangi šias dvi stovyklas sieja bendra praeitis, o abeju pusiu fanai jau labai seniai norejo tokio bendro albumo. Pagaliau po ilgu išsidirbinejimu žmones suprato, kad reikia dirbti drauge.

 
Veliau mus turetu pasiekti darbas Muggs vs Planet Asia, labai tikiuosi, kad visa ši VS serija laikysis „Grandmasters“ albumo pasiekto kokybes standarto. Dar iš to paties leiblo musu laukia naujas Self Scintific albumas ir bendras „Angeles Records“ ir Sick Simphonies projektas „Blacks And Browns Project“, kurio pagrindine keliama problema – bandymas išspresti juodaodžiu ir latinoamerikieciu problema Los Andžele ir ne tik.

 
B- Real, po tai kai išleido 2 miksteipus, daugiau nieko gero ir nenuveike, bet vis dar anonsuoja savo solo albuma, kuris turetu išeiti galbut net šiais metais, „Smokin Mirrors“. Nors jokio rimto darbo jis ir nepadare per ta laika, bet ji dažnai galima buvo pamatyti kitu žymiu ir nelabai žymiu žmoniu gabaluose ir vaizdo klipuose, tai ir SnoopDogg, Dilated Peoples, Warren G ir t.t.

 
Sen Dog. Kaip bebutu keista, šitas retai besireiškiantis veikejas pasižymejo ganetinai teigiamai per ta laika. Buvo ikurtas jo ir jo brolio Mellow Man Ace’o bendras leiblas „Latin Thug“, išleistas bendras ju albumas „The Ryes Bros“, ir prieš kelis menesius išejo jo rinkinukas‚ „Fat Beats Vol.1“, i kuri iejo kai kurie jau girdeti jo featuringai ir keletas negirdetu gabaliuku, albume taip pat galima išgirsti Breala. Dar veliau planuojamas naujas SX10 grupes albumas, kas nežino, tai atskiras Sendogo rock/numetall projektelis, i kuri ieina keletas žymiu sunkiosios muzikos atstovu.

 
Bobo, ketvirtas Cypress Hill grupes narys. Nors ir žadejo išleisti savo solini albuma, taip nieko ir neišleido, nors sklande gandai, kad albumas irašytas, trumpai sakant, nieko aiškaus, laikas parodys, kas ir kaip. Bet kaip ir Breala, ji buvo galima išvisti kaip svecia ivairiuose albumuose ar vaizdo klipuose.

 
Dar toks atlikejas Everlast (senasis Soul Assassins narys) šiuo metu dirba prie savo solinio albumo ir „La Koka Nostra“ projekto. Prie šio projekto dirba ir like du buvusios House Of Pain grupes nariai DJ Lethal ir Danny Boy. Ar tik nebus tai tas geras ženklas, kuris reiškia, kad galbut po „La Koka Nostra“ albumo mes galbut išvisim nauja House Of Pain albuma? Kas žino, laikas parodys (priminsiu, kad grupe išsiskyre po savo treciojo albumo išleidimo 1996 metais).

 
Grupe Funkdoobiest praeitais metais iraše nauja singla „Hip-Hop Music“. Priminsiu, kad paskutinis ju bendras kaip grupes darbas išejo prieš 10 metu, galbut albumas irgi ne už kalnu, taip pat buvo žadetas DVD su anksciau niekur nematytais vaizdais iš koncertu ir kitais idomiais dalykeliais.

 

Covers


 
SICK SIMPHONIES

 
Kas nežino, tai ganetinai stipri LA undegraundo komanda, i kuria ieina tokie monstrai kaip The Psycho Realm ir Street Platoon.

 
Nutekejo daug vandens po paskutinio The Psycho Realm albumo „Warstory Book II“ išleidimo. Tada daugeliui atrode, kad cia finalinis chebros darbas, kadangi viena iš broliu ištiko nelaime, po atsitiktinio susišaudymo jis tapo neigalus, faktiškai beveik visas paralyžiuotas, o koks Psycho Realm be Big Duke? Bet vyrai rado savyje jegu testi darba. Chebra pradejo kurti savo leibla, kuri pavadino „Sick Simphonies“, didžiulis fanu burys iš viso pasaulio labai stipriai pagelbejo atlikejams, faktiškai šiuo metu šis leiblas turi viena stipriausiu fanu baziu, tai beveik ištisas Sick Side judejimas.

 
Taigi, 2005 m. bendram fanu džiaugsmui buvo išleistas albumas „Sickside Stories“, kuriame sudalyvavo Street Paltoon, Psycho Realm, DJ FM. Ir vel tyla, vel kruva pažadu ir t.t., laukeme ilgai, kol prieš gera pusmeti buvo išleistas miksteipas. Sick Jacken and Cynic presentsTerror Tapes“, pagrindine džiugi žinia ta, kad pirmo gabalo pabaigoje Sick Jacken praneša, kad Big Duke dirba su savo balsu, ir galimybe ji išgirsti naujuose albumuose yra nemaža, galiu jam palinketi tiktai stiprybes ir kantrybes.

 

O visai nesenai išejo DJ FM presents „Street Mixes“. Tai miksteipo ir solinio darbo mišinys, labai stiprus darbas, kuriame dalyvavo Ill Billas, La Koka Nostra, Brealas, Street Platoon ir, aišku, Sick Jacken. Buvo labai malonu išgristi sena gera Big Duko vokala ant vieno iš senu gabalu remikso.

 

covers

 

Ateities planai. Jau minetas „Black And Brown Project“, Muggs vs Jacken albumas, taip pat solinis ispaniškas Sick Jackeno albumas, naujas ilgai lauktas Street Platoon komandos albumas ir galbut naujas The Psycho Realm albumas jau su Big Duke.

 

Linkiu stiprybes abejom pusem ir Soul Assassins vyrukams, Sick Simphonies komandai, ir kad visi žadeti albumai išvistu dienos šviesa. O tiems, kas atrado nauju pavadinimu, linkiu pasidometi ir galbut atrasti sau kažka naujo.

 
P.S. Grižta mada kurti gera muzika, „seniai“ sukruto, Nas’as dave garo, kai kurie Wu klano nariai padare geru darbu, netgi pinigais apauges Snoopdogas sugebejo irašyti keleta tikrai geru dainu. Gal vis delto dabar atejo tas laikas grižti prie savo šaknu ir atgaivinti savo tikraji stiliu?
Over and out.

Autorius Sick Dog

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close