NaujienosRenginiaiStraipsniai

Startavo atranka į unikalų projektą Lietuvoje – Hype Battle

Jau gegužės mėnesį įvyks unikalus ir pirmas toks projektas Lietuvoje – Hype Battle, kurio metu savo jėgas galės išbandyti kiekvienas gebantis valdyti žodį. Tai mc kovos, kuriose nugalėtoją lems pasiruošimas, kūrybiškumas, charizma ir stiprūs punch line’ai.

Du raundai prieš oponentą, kuriuose laikas be apribojimų. Dalyvių atranka pirmam sezonui vyksta iki vasario 25 d. Tad, pasiruošti betlui bus skirti du mėnesiai. Nugalėtoją nuspręs komisija iš trijų žmonių arba liaudies balsas. Visi dalyviai gaus rėmėjų dovanas bei piniginius prizus.

Pirmasis renginys vyks Vilniuje, vietoje, kuri bus atskleista likus savaitei iki betlo. Patekti į jį galės žmonės pagal iš anksto sudarytą svečių sąrašą arba įsigytą vieną iš VIP bilietų. Žiūrovų skaičius ribojamas.

“Labai atsakingai žiūriu į šį projektą ir jau dabar matau, kad startuosim labai stipriai. Šiai dienai jau turime 8-is stiprius dalyvius ir keletą absoliučių netikėtumų. Tikiu, kad tai išjudins Lietuviško hiphopo ir Freestyle mc battle kultūras”, – sako Hype Battle organizatorius.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close