AlbumaiNaujienos

Startuoja Geras Betlas atranka [5 faktai, kuriuos reikia žinoti]

Kad karantinas neprailgtų – startuoja „Geras Betlas“, o tai yra puikiai mums visiems pažįstamu online HHB formatu vyksiančios kovos, kurias pristato PUČ komanda. Iš tiesų pasirinktas formatas turi nemažai pakeitimų nuo ankstesnių kovų. Kol informacija pilasi šiuo metu tarsi iš gausybės rago, pamėginkime kiek detaliau žvilgtelti į kelis svarbius niuansus.

Pradėkime nuo 5 faktų ir jau paskelbtų konkrečių detalių:
1) Prizinis fondas yra 500 eurų – jį pasiims laimėtojas. – tai galbūt nėra esmių esmė, tačiau iš dalies parodo, kad organizatoriai nusiteikę kiek rimčiau, o kartu ir papildoma motyvacija skirta MC.
2) Paskelbta, jog bus 7 teisėjai. 6 iš jų kortos jau atvertos ir tai yra Mironas (Gatvės Lyga/Hip-Hop.lt),  Simas (Hip-Hop.lt), Gabrielius Žvirblis (GRLA/Kool Zeus) ir trijulė mums puikiai pažįstamų MC, tai Karoona, Mesijus ir Liezhuvis. O 7 teisėjo vardas vis dar laikomas paslaptyje.
3) Atrankoje nėra paskelbta atskiros temos – ji yra laisva. Todėl kiekvienas MC gali rinktis, kaip žengti į ringą.
4) Atrankinius kūrinius galima atsiųsi iki Gegužės 10 dienos 23:59 Lietuvos laiku. Pats betlas vyks Youtube ir atskirų sistemų nebus. Žmonės taip pat galės balsuoti Youtube ir jų balsas sudarys (0,75 balo).
5) Pati įdomiausia gero betlo naujovė, tai jog yra duoti tikrai smagūs 4 skirtingi bytai ir tik juos galima rinktis. Įdomus sprendimas, kuris leis atsiskleisti MC kiek kitu kampu, nei matėme kovose iki šiol. Ar tai pasiteisins – parodys laikas, tačiau tai pagrindinė ir tikrai gan daug žadanti naujovė. Žadama, kad kiekviename rounde bus bent 4 užsienio ir Lietuvos beatmakerių specialiai skirti kūriniai, kuriuos galės rinktis MC. Atrankai yra skirti šie instrumentalai:

  1. 3CNB https://www.youtube.com/watch?v=zP63PYeFBVs
  2. NIKLAVZ (Riga LV) https://www.youtube.com/watch?v=YjyXllp9EwI
  3. KASETA https://www.youtube.com/watch?v=221qQRb_UC8
  4. JUDRA https://www.youtube.com/watch?v=vjya_kB0aMU

Taigi „burtas mestas“, o žvelgiant į aktualijas – gali būti, kad muziką dar ilgai klausysime tik online. Todėl kviečiam visus MC dalyvauti – turėti gerą laiką, o kartu treniruoti savo MC skillus kovų metu. Akivaizdu, kad reperiai yra esminis raktas, nuo kurio priklausys Gero Betlo sėkmė. Tuo pačiu visi kovas mėgstantys klausytojai turėtų trinti rankom ir paskatinti mėgstamus MC dalyvauti.

Visą informaciją sekite Geras Betlas FB ( https://www.facebook.com/GERAS-Betlas-107423614265098/) ir Youtube ( https://www.youtube.com/channel/UClx0vky3vtIzZv3QJ9GXx4A ) kanaluose.

*Kadangi jau sulaukėm kelių klausimų į Hip-Hop.lt – tai norėtųsi iškart aiškiai atsieti ankstesnius HHB ir Hip-Hop.lt nuo Geras Betlas organizavimo. Visi klausimai turėtų keliauti Geras Betlas organizatoriams, o mes juos palaikome ir linkime sėkmės + stengiamės simboliškai padėti su ankstesnių HHB patirtimi.

Žymos

Susiję

Close