NaujienosStraipsniai

Startuoja hiphopui draugiškas žurnalas skirtas idiotams

idiot mag“Pristatome jums leidinį — paprastą, be užuolankų, pristatome jums idėjas, kuriomis gyvena mirtingieji pasaulio idiotai, o ką mylėti ir ko nekęsti apsispręsti paliekame jums. Įsipareigojame jums viską daryti švariai ir skaidriai, spalvodami įvairiomis realybės spalvomis ir įkvėpdami fantazijų. Atsipalaiduojam.” Taip save pristato naujo žurnalo skirto miesto kultūrai, skirto mąstantiems, proaktyviems, kūrybiškiems, idėjų pritvinkusiems jaunuoliams (paprasčiau tariant, idiotams) autoriai.

Kadangi pasirinktos idėjos labai artimos ir hiphopo ritmui nenuostabu, kad jau pirmajame žurnalo numeryje rasite daug aktualių temų HH temomis, todėl Hip-Hop.lt  vardu rekomenduojam įvertinti patį konceptą ir naujienas apie street dance ir graffiti. Smagu matyti naujas kūrybingas iniciatyvas ir lieka palinkėti joms sėkmingai vystytis, rasti savo temas ir skaitytoją.

Pirmąjį žurnalo numerį rasite  čia ( http://issuu.com/idiotmag.lietuva/docs/idiot_mag__00/1 )
Idiot Mag sekite ir Facebook’e https://www.facebook.com/idiotmag.lietuva?fref=ts

 

Žymos

Susiję

7 komentavo

 1. Nu paskaicius tavo komentara, tai galiu tau tik pasiulyt veida su sikpopieriu valytis, zmogau…
  0  0
 2. Ka esi padares del hip hopo? Tas zurnalas daro, kad apsviestu zmones, kurie galbut net negirdeje apie hiphopa, reikia viska viesint ir skelbt, kad zmones galetu suprast visa kultura, o ne tai kuom tu domiesi, o tavo burna pilna sudo, kad suda rasyneji, todel tau reikia valyt veida, nes drimba viskas is jos, kas turetu but tik tarp taves ir klozeto. Buk sveikas.
  0  0
 3. uuuu. jo, zurnalo pavadinimas turetu pritraukti protu nesuvokiama skaiciu zmogienos. nepyk ant manes as tik anonimiskai komentuoju
  0  0
 4. Sveiki! Jei, ačiū, hip-hop komanda, kad padedat skelbti žinią apie žurnalą ir pasakoti bei diskutuoti apie teisingus dalykus!:)
  Esu projekto iniciatorė, tai pakomentuosiu keletą komentaruose paminėtų dalykų. Pirma, kaip šikpopierio žurnalo kol kas panaudoti nepavyks, nes žurnalas yra tik skaitmeninis:) Komanda daro viską, kad trečias numeris jau būtų atspausdintas, kad ir mažu tiražu, bet kad būtų, ir kad pakliūtų į teisingas rankas. Šikpopieris kainuoja mažiau ir neturi dvasios:)
  Antra, žurnalas nesiekia pritraukti protu nesuvokiamą kiekį žmogienos, nes jis skirtas besidomintiems kultūra, miesto ir gatvės gyvenimu, kuriantiems, aktyviems, mąstantiems, tad mums pakaks jų, tiesiog bendraminčių;)
  O teisti ir kritikuoti, be abejo, galite! Tam mes ir kuriam tokius dalykus, kad jie provokuotų ir aktyvintų. Tik pirma bent atsiverskit!x)
  Atsipalaiduokim:)
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close