AlbumaiStraipsniai

STEP BROTHERS – “Lord Steppington” [Rhymesayers ; 2014]

lordsteppingtonNuleiskit akis iš gėdos jeigu, kas dar neklausėt arba negirdėjot apie šį albumą. Nes reklamos jam buvo parūpinta, kaip reikia… Rhymesayesrs savo stiliuke… kiekvienas albumas yra tikras įvykis, kurio ilgai iki jam dar prieš pasirodant visi užsinori… visi užsako, o juk ten dar koks nors super vinilas bus, ir dar maikės ir visą kitą… super paketas… neveltui Rhymesayers taip aukštai vertinami ir geidžiami paskutiniais metai … o juk prasidėjo viskas taip nekaltai – iš idėjos…

Ir štai vienas iš tvirčiausiai stovinčių leiblų , susitinka su pora undegraundinio hip hop’o legendų… EVIDENCE ir Alchemist… du vardai nereikalaujantys pristatymo… abu moka repuoti, abu pasiekę daug tiek su grupėmis, tiek taip pat ir solo, abu moka daryti netgi labai neblogą muziką, abu tikri VIP, bet kokiam festivalyje arba tūse… gal kitokios balos VIP nei Kaney ir Jay bet tai juk ir gerai – tame ir gazas!

Belaukdamas, kol albumas pasirodys fiziniam pavidale užsisakiau sau ir vieną delux versiją per Itunes … na, kad būti ant bangos… kad pagauti vienam iš pirmųjų – dėl ko ten visi taip svaigo visą tą laiką.

Ir…

O albumas tikrai geras, tikrai… seni Evidenco ir Alchemiko fanai turi būt patenkinti… visi tie metai darbo prie albumo buvo neveltui. Nors, kai albumas kuriamas taip ilgai… yra pavojus likti už mados borto, bet čia tai – ne klausimas.  Albumą sudėtinga priskirti kažkokiam laiko tarpui, albumas nebando pagauti mados vėjų… blogai pagalvos vieni , kol kiti apsidžiaugs…

Ir tikrai albumas džiugina, muzika, vokalai , svečių pasirinkimas, tai ant kiek abu MC apmąstė –  tai ką nori pasakyti, tai ką nori pateikti… nes nepaslaptis… netgi tokiam grybui, kaip man, – ne viskas taip jau patikdavo tame ką jie abu darė pastaruoju laiku… ir buvo vidui toks mažas kirminas, kuris vis kartodavo… “daug triukšmo dėl nieko”… Puiku, kad su pirmais gabalais tas kirminas ir žuvo.

Kažkodėl vidury albumo… man labai užsinorėjo visą šitą paklsuyti ne ant savo sofos, bet salėj su galingu garsu, kartu su krūva žmonių kartojančių žodžius su MC and scenos… va kur būtų klasika – va kaip gimsta legendos!

Negalima ne paminėti kitų žmonių, kurie pridėjo savo auksinį trigrašį prie albumo kūrimo… mano kolega (barzdotis) Action Bronson vis dar ant bangos po savo paskutiniųjų albumų ir mixtapų, Roc Marciano, Domo Genesis, prikelti iš praeities The Whooliganz, kaip prisminimas nuo kuo viskas prasidėjo, Style P, senukas Rakaa, Blu ir mano numylėtynis – Oh No, argi ne žvaigždžių palyda?

Tikrai Rhymesayers nesukydo pasirašydami su Step broliukais, abi pusės turi būt patenkintos savo bendradarbiavimo rezultatu… bo dabar, kaip pasipils koncertai… ir festivalaij, net pavydžių čia sedėdamas savo Tailande, nes tikrai vasara be Step Brothres Lietuvos kaiminystėje neapsieis … pasinaudokit proga tapti legendos dalimi… nors kas žino… kartais geras albumas, ne taip jau super skamba atviroj scenoj…

Skanaus …netrukdysiu… gal kam kilo noras dar kartelį…

Žymos

Susiję

9 komentavo

 1. albumas tikrai geras, vis dar laukiu savojo CD, kazkada turi atvaziuoti. albumui duociau 7/10 nu gal 8/10 pagal nuotaika. nors man patinka sis albumas, bet atvirai pasakius jis net salia nestovi su Evidenco albumais. aisku cia ne Evidencas or EV + ALC, va cia yra problema kad beveik visas prodakshenas yra Alchemisto, o deja sis ponas (aisku skonio reikalas) paskutinius pora metu juda ne i ta puse, jei anskciau saudydavo retai BET taikliai, ir visi jo relyzau buvo puikus net jei MC buvo sudini, vistiek buvo mochnai, tai dabar jis visur ir su visais o beatus shtampuoja non stop. kaip rodo praktika kiekybe zudo kokybe. o ir pats ALC savo pirmajama albume 1st infantry delux versijoje esanciame DVD pasakoja kad jis labai ilgai ir idemiai kuria savo beatus, ir labai daug stuff’o guli net neisleisto, atesit not feelin this shit… dabar i trasa eina viskas. vienuzodziu kaip long time ALC fan’as as nelabai megstu to ka jis daro dabar. aisku kaikurie gabalai albume tikrai veza ir primena originalu EV + ALC stiliu, bet kai kas… nezinau. tiek laiko laukem sito albumo o gavosi kazkoks eksperimentas. reikejo beatus jiems dalinti per puse. kaip gangreene albumuose, puse ALC puse OH NO.

  ar as rekomenduoju sita albuma? tikrai taip. ar didele sio albumo islekamoji verte? nezinau. laikas parodys. norisi tiketis kad Evidenco beatai bus panaudoti naujajame DILATED PEOPLES albume, kuriuo taip pagalvojus laukiu dabar dar stipriau po sito albumo.

  beje pirmas singlas nepaisant saunaus klipo turi siaubinga beata, va tas momentas kai ALC ziuri i kita nei reikia puse. IMHO.
  0  0
 2. beje albumas nebuvo kuriamas ilgai, duodu ranka nukirsti kad sukure ir irase ji per 2-3 menesius, visa kita laika kuri jie zadejo sita albuma paprasciausiai suda male 😀
  0  0
 3. Evidence interviu pasakojo, kad net nebuvo tokio dalyko, kaip albumo kūrimas. Sakė, kad jie tiesiog nuolat kažką kartu dirba, tai tiesiog surinko gabalus ir sudėjo į diską.
  0  0
 4. Apie Step Brothers proekta abu paskelbe …2009tais …tai galiima sakiti kad iki albumo proektas keliavo trys keturius metus…ir tikiu kad rashe jie ten kada kas turejio laiko ir kas daugiau tiko…nes apie albuma kaip toki jie pranese sausi 2013tu …ligiai po metu mes ji ir turim ant savo ranku…;)
  0  0
 5. dar neturim blemba, tikiuosi uz savaites jau gules pasto dezutei. kaip ten bebutu visdelto as laimingas kad sitas albumas isejo.
  0  0
 6. uzsakinejau is ebay kaip dazniausiai, kazkur dingo, issiunte kita. ateis, tiek kad ilgokai…
  0  0
 7. Amazon netgi i Tailanda atsiuncia per savaite max dvi…ash savo uzsiakiau ish Rhymesayesrs tai gavosi su poros dienu velavimu su sarto diena…ir jeigu dingsta jie doda garantija…ash kartais del to gaunasi du kartus atsiuncia ta pati 🙂
  0  0
 8. tai cia no problem. siaip uzsakiau jau po isleidimo, is rhysmayersu nejamiau nes ju shippingo kaina visai netenkino. nieko baisaus, shit happens, ebejus tokiais atvejais arba grazina babkes arba siuncia vel. laukiam.
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close