NaujienosRenginiai

Street UP gimtadienis Perone: pakelsime taures už daug ir visko

street up 11Šiandien kelsime tostą už Street UP, o jei reiktų išvardinti kodėl, turbūt truktume ne ką mažiau laiko nei, kad ši Crew egzistuoja. 11 metų, šimtai renginių, daug sudrožtų plokštelių ir atvežtų sunkiausio kalibro svečių iš užsienio. Dar keli bokalai ir daug draugų bei karmos taškų per tuos metus prikapsėjo.

Street UP tai ne tik viena seniausių, bet ir iki šių dienų viena veikliausių HH renginių organizatorių komandų Lietuvoje. Pastoviai tarp Vilniaus ir Kauno sukami įvairaus plauko HH bytai matyt ir padiktavo, kad gimtadienis bus švenčiamas simboliškoje bei jau patikrintoje ir pamėgtoje vietoje – „Perone“.

Kartu prie Street Up DJ (Alko & Mr. Propper) į cypherį pasijungs Jama, Sania Tunar Banginis, Kastetas, senai girdėtas Lukulia, Phoenix, Beep, Ra, Slem. Taip pat DJ’S: DJ Mamania, Yankee ir paslaptingas „BDAY guest“ pasislėpęs po Raggamufin Sensimeala vardu.

Taigi prisiminti daug gerų darbų ir pakelti taurę į viršų, šiandien, vakare, Perone. Kaina simbolinė, viso labo 1+1. Įkvėpimo laukiant vakaro dar galima pasisemti iš archyvinių kadrų:

Visą info ir eventą rasite https://www.facebook.com/events/1013257928721027/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close